Дозвіл на рекламу у Львові

Якщо ви не отримали офіційний дозвіл на рекламу, її демонтують виконавчі служби та відвезуть на склад, де утримуються демонтовані вивіски. Це називається конфіскація. Людина потім може заплатити послуги демонтажу та зберігання і повернути свою вивіску. Це за бажанням. Щоб справа до цього не дійшла, питання треба врегулювати з органами місцевого самоврядування. В межах історичної частини міста, дозвіл треба отримувати через управління культурним середовищем. Причина — в високій цінності старовинних споруд, як архітектурної спадщини.

Що треба знати, щоб отримати дозвіл на рекламу?Дозвіл на рекламу у Львові

З точки зору закону, інформація, що покликана популяризувати і продати послугу чи товар називається рекламою. Для її розміщення необхідно виконати вимоги, які встановила Міська Рада:

  • Відстань до культурних пам’яток має становити більше десяти метрів;
  • Ескіз повинен відповідати сусіднім вивіскам за стилем, кольором, дизайном;
  • Перевага надається натуральним матеріалам, або штучним, наближеним за виглядом, до натуральних;
  • Конструкція не може закривати елементи декору будівлі;
  • Висота має бути не менше двох з половиною метрів, виступ — не більше 100 см, а консоль не перевищувати шестидесяти міліметрів.
  • Треба зберігати один рівень висоти з іншими рекламними засобами вздовж вулиці.

Також, конструкції не повинні пошкоджувати будівлю, їх встановлення ні в якому разі не може руйнувати фасад та елементи прикрас. Заборонено кріпити ті вивіски, які створюють звукові ефекти та вібрації, відносно споруди. Якщо ці правила дотримані, то можна отримати дозвіл на рекламу.

Відповідні документи треба подати до Центру адміністративних послуг, згодом вони потраплять на розгляд до міськради, управління архітектурою та ДАІ. Після цього, буде виданий дозвіл на вивіску та документ про закріплення за певною організацією локації під рекламну площу. Видається це рішення на п’ять років. Враховуючи правила, процедура оформлення буде тривати до 4 місяців.

Важкі питання мають вирішувати професіонали

Якісний ескіз та проект може розробити виключно спеціаліст. Команда Арт_Бро — досвідчений гравець, на ринку маркетингу. Ми, як ніхто, знайомі з тонкощами підготовки документів, щоб отримати дозвіл на розміщення зовнішньої реклами в місті Львів. За свої гроші ви отримаєте унікальний ескіз та дизайн, що не залишить байдужим потенційних клієнтів.

Зверніться до нас і ми допоможемо пройти процедуру легко та безболісно.

Наші зусилля — ваш результат!

Дозвіл на рекламу у Львові

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *