буклети

Буклети. Друк буклетів

Друк буклетів для реклами компанії – відмінний вибір, коли листівок вже недостатньо, а брошура це вже занадто. Головна відмінність цих видів рекламної продукції, полягає в тому, що буклет має набагато більшу площу, ніж листівка, але і не таку складну, зшиту конструкцію, як брошура. Це дозволяє Вам донести необхідну інформацію до цільової аудиторії з мінімальними витратами.

Так коли варто звернути увагу на друк буклетів? Головна ідейна відміність буклету від листівки в тому, що остання покликана лише поверхнево зацікавити потенційного клієнта. Листівка підходить для першої презентації, рекламної акції, або в тому випадку, коли Ваша компанія надає вузький спектр товарів або послуг. Буклет краще підійде для більш детальної презентації модельного ряду, для ознайомлення клієнта з групами товарів або з компанією в цілому.

Коли варто надрукувати буклет

Насправді, надрукувати буклет це досить важливий пункт в рекламі бренду або компанії. Його можна застосовувати для окремих рекламних акцій або ж як постійний елемент. Наприклад, завжди мати в запасі буклети, які презентують Вашу компанію або групи товарів і друкувати додаткові тиражі з окремим дизайном для виставок і рекламних акцій.

У Арт_бро можливо не тільки замовити актуальний дизайн який запам’ятовується, а й надрукувати буклет будь-якої складності. Ми займаємося виготовленням буклетів, починаючи від концепції дизайну до отримання вами готової продукції.

Дизайн буклету

Перш, ніж створити дизайн буклету, як і дизайн будь-якої іншої друкованої продукції потрібно відповісти на основні питання:

  • Яка мета цього буклету
  • Яка його цільова аудиторія
  • Розмір і обсяг буклету

Як говорилося раніше, буклет може переслідувати різні рекламні цілі. Необхідно визначитися для чого він буде застосовуватися. Чи буде це розширена візитка компанії, що містить в собі інформацію про бренд, контактні дані та перелік наданих товарів і послуг або ж презентація нової групи товарів на виставці.

Цільова аудиторія як завжди вкрай важлива. Не дарма цей параметр прописується при складанні бренд буку компанії. Саме від цього залежить стиль виконання буклету.

Розмір і обсяг

Дизайн буклету може визначатися як кількістю інформації, так і служити основним параметром при виборі формфактора. У Арт_бро створять для вас відповідний дизайн, допоможуть з вибором типу буклету та виготовлять необхідну кількість в найкоротші терміни.

Крейдований, офсетний, дизайнерський

Від 3-х робочих днів, залежно від кількості та типу

Від 715 грн

Доставляємо по всій території України за рахунок замовника. У Львові є самовивіз з нашого офісу