SEO просування сайтів 
Інтернет-маркетинг - створення сайтів - Арт_Бро
SMM

Чи потрібен інтернет-маркетинг для бізнесу

Інтернет – маркетинг – це комплекс заходів по просуванню в інтернеті товарів і послуг. Його завдання зробити потенційних покупців фактичними. І цим підвищити прибуток підприємства.

Основні переваги інтернет-маркетингу це:

  • Таргетування – виділення цільової аудиторії і більш персоніфікований показ реклами;
  • Інтерактивність – можливість прямої взаємодії з клієнтами, підтримка зворотного зв’язку, контроль ситуації;
  • Аналітика – оперативний аналіз рівня конверсії, ефективності методів маркетингу.

В Україні, як і в усьому світі, спостерігається величезне зростання продажів через інтернет. Висока ефективність продажів, породжує не менш високу конкуренцію. Тому інтернет-маркетинг – це життєва необхідність для успішного просування товарів і послуг в інтернеті.

Замовити створення сайту

Інтернет-маркетинг – цілі, і його інструменти

Зростання продажів – ключова мета інтернет-маркетингу. Його можна досягти за рахунок підвищення ефективності сайту, залучення користувачів, повернення клієнтів. Щоб домогтися успіху маркетингової кампанії, необхідно правильно використовувати інтернет-маркетинг і його інструменти. Неможливо бути фахівцем у всіх галузях. Самостійне інтернет-просування може призвести до непередбачуваних результатів і можливо до фінансових втрат.

Команда рекламної компанії «Арт_Бро» в м. Львів, має спеціалізовані знання і досвід в області онлайн рекламування. Молоді, креативні маркетологи, дизайнери, програмісти, забезпечать гарантоване зростання продажів в будь-якій галузі бізнесу.

Ми організуємо повну підтримку вашої маркетингової кампанії, використовуючи різні інструменти. Тільки створення фахівцями «Арт_Бро» якісного сайту, забезпечить вам від 30% зростання продажів, та й бізнесу в цілому. За допомогою контекстної реклами, SMM (реклама в соціальних мережах і тематичних спільнотах), е-mail-розсилки, ми підвищимо впізнаваність вашого бренду, просування в ТОП пошукових систем. Юзабіліті-аудит сайту, SEO, якісний контент, крауд-маркетинг використовуються нами для залучення потенційних клієнтів з максимального числа джерел, підтримки позитивного іміджу компанії.

Звісно. Можемо запропонувати просування сайту в органічній видачі – SEO просування та запуск контекстної реклами.

Так, ми з радістю відповідаємо на питання, даємо поради та проводимо аудити.

Телефонуйте за номером або пишіть у Вайбер +38 098 708 78 70. Наш інтернет маркетолог залюбки відповість на всі питання та надасть комерційну пропозицію.

Надаємо комплекс послуг з інтернет маркетингу:

– Створення сайтів

– SEO просування сайтів

– Запуск контекстної реклами в Гугл

– SMM просування

– Копірайтинг

– Крауд-маркетинг

– Контент-маркетинг

– Налаштування Гугл Аналітики

Звертайтесь за телефоном +38 098 708 78 70 і наш інтернет маркетолог залюбки проконсультує.

Уміння своєчасно делегувати повноваження професіоналам, відмінна риса успішних бізнесменів. Співпраця з рекламною компанією «Арт_Бро», забезпечить ефективну роботу всієї системи інструментів інтернет-маркетингу, що допоможе зайняти лідируючі позиції в бізнесі.

Замовити  SMM