Касетон

Касетон - рекламна компанія Арт_Бро

Шукаєте гарне рішення для успішного розвитку бізнесу? Замовляйте касетон! Він являє собою бічну вивіску, яка підвищує впізнаваність бренду в будь-якій сфері діяльності. Замовити даний вид реклами можна у досвідчених фахівців студії дизайну та реклами Арт_Бро.

Зараз неможливо побачити сучасні вулиці міст і сіл без рекламних вивісок магазинів, кафе, фірм, перукарень, офісів. Вивіски можуть бути інформаційного характеру і рекламного. Інформаційні розташовують безпосередньо біля входу підприємства. Вони містять найменування фірми, графік роботи, адресу, телефон. Рекламні вивіски, такі як касетон відмінний засіб для залучення уваги покупців.

Замовити вивіску

Чому касетон так важливий в рекламуванні бізнесу

Вивіски бувають світлові і не світлові. Найпростішими у виробництві вважаються не світлові. Вони можуть бути як об’ємними, так і пласкими. Окремими буквами або єдиної панеллю. Світлові вивіски – найпомітніший і поширений вид реклами. Відкриваючи офіс або торгову точку, слід в першу чергу подумати про фасадну вивіску. Касетон грає не менш важливу роль, ніж вивіска над входом підприємства. Він допомагає дізнатися про компанію більш широкому колу людей, так як це бічна вивіска на фасаді будівлі.

Замовляйте також

Касетон Касетон лайтбокси друк банерів Касетон

Особливості виготовлення касетонів

При бажанні можна створити короба з металу та інших матеріалів. Терміни виготовлення касетона залежать від типу і складності. Виробництво такої реклами, як світлові об’ємні букви складніше, ніж наприклад, лайтбокси та касетони. Необхідно створити не одну, а безліч конструкцій, які складають одну композицію.

Велику популярність набирає зовнішня реклама, яка оформлена художньою ковкою. Це не тільки привертає увагу людей, а й виділяє заклад з безлічі інших. Надає вишуканості та неповторності будівлі. Таку вивіску можна використовувати для ресторану, бару, солідної організації, офісу. Вивіскам з кованими елементами не страшні опади і перепади температури.

Касетон

Де можна замовити касетон у Львові

Для виготовлення якісної рекламної вивіски краще звернутися в компанію, яка виконує повний спектр робіт:

  • Проектування та дизайн
  • Виготовлення
  • Монтажні роботи
  • Узгодження

Будь-який вид зовнішньої реклами Ви можете замовити в Арт_Бро. Ми пропонуємо високу якість матеріалів. Замовник може взяти безпосередню участь в розробці дизайну касетона або будь-якому іншому виді реклами. Арт_Бро – це молода і досвідчена команда, яка чітко знає, яка реклама підходить для даного проекту. Ми врахуємо всі вимоги і побажання щодо Вашого проекту.

Основні типи касетонів – світловий, несвітловий, та світловий прорізний.

Орієнтовний термін виготовлення – до 10 робочих днів.

1 рік, при умові нашого монтажу та дотримання правил експлуатації.

Лицева частина світлового касетону виготовляється з акрилу, боковини з ПВХ, обклеєного плівкою оракал необхідного кольору. У прорізному касетоні для лицевої частини використовується композит, в якому вирізаються елементи логотипу чи назви.

Замовити вивіску