Айдентика – створимо для вас неповторний фірмовий стиль

Потрібна унікальна і дієва айдентика? Рекламна компанія «Арт_Бро» створить для вас фірмовий стиль і складе правила, що дозволять відтворити вигляд компанії для будь-яких потреб: поліграфія, сувеніри, макетування. Креативні дизайнери з вищою художньою освітою виконають найскладніші завдання. До нас звертаються за свіжими ідеями, нестандартним мисленням і якісним продуктом!

Замовити айдентику!

Айдентика - розробка фірмового стилю - Арт_бро

Що таке айдентика?

Якщо Ви читаєте цю статтю, то, напевно, знайомі з цим поняттям. Але все ж розповімо що це таке. Айдентика – це візуальна ідентифікація бренду. Вона забезпечує створення незабутнього, цілісного образу. Передбачає ретельне вивчення ринку, цільової аудиторії, конкурентного середовища. У Арт_Бро основна мета айдентики – впізнаваність бренду на підсвідомому рівні.

Наведемо приклад: Санта Клаус, характерна мелодія. Перед очима моментально виникає білий, витіюватий напис на червоному тлі… Coca-Cola, або знамениті три смужки Аdidas. Абсолютно не виникає проблем з ідентифікацією.

Правильна айдентика формує образ сильної, процвітаючої компанії, що викликає довіру у клієнтів. Відкриває необмежені можливості для розширення компанії, зі збереженням цілісності стилю.

Основні елементи айдентики:

Логотип – знак який асоціюється з брендом, що відображає приналежність до компанії;
Фірмовий стиль – розробка дизайну візуальних носіїв (візитки, бланки, фірмовий одяг, сувенірна продукція), підбір фірмових кольорів шрифтів
Брендбук – документ, що містить керівництво по роботі з фірмовим стилем компанії і детальне опрацювання всіх елементів стилю.

Професійне просування бренду від компанії «Арт_Бро»

Розробка айдентики має важливе значення на всіх рівнях розвитку компанії. Особлива увага їй необхідно приділяти на початковому етапі. Використання айдентики, створеної фахівцями Арт_Бро, дозволяє:

• зробити бренд впізнаваним
• привернути увагу цільової аудиторії до компанії;
• підвищити довіру клієнтів і ділових партнерів;
• підвищити ефективність рекламних кампаній;
• зменшити витрати при просуванні нової продукції;
• виділитися із загальної маси конкурентів;
• сформувати цілісний образ компанії.

Для втілення в життя цих можливостей, необхідне якісне опрацювання всіх елементів. Так як розробка айдентики складний творчий процес, потрібна злагоджена робота художників, дизайнерів, маркетологів, бренд-менеджерів. У рекламній компанії «Арт_Бро» до ваших послуг професійна команда, яка забезпечить ефективний брендинг. Ми зацікавлені у високому рейтингу і розвитку своїх клієнтів. Головний офіс компанії знаходиться в м. Львів, але працюємо по всій Україні. Звертайтесь!

Блок графічних шаблонів, які в подальшому можуть використовувати дизайнери для розробки нових, та вдосконалення існуючих макетів

Графічні шаблони для створення макетів продукції

Погодити загальні технічні і візуальні норми, які подальшому будуть використовувати дизайнери для створення усіх видів макетів

Більше 7 років

Замовити айдентику!

айдентика - Арт_Бро