Флаєр: дизайн та друк рекламних листівок

Флаєр: друк та дизайн листівок - Арт_Бро

Бажаєте прорекламувати себе за певною локацією? Флаєр, або як ще його називають – листівка, стане гарним варіантом для реклами! Арт_Бро пропонує якісний друк флаєрів. Звернувшись до нас, Ви отримаєте актуальну та яскраву рекламу для свого бізнесу або окремої події. Художники студії розроблять цікавий макет, керуючись новітніми тенденціями дизайну.

Замовити флаєри

Який флаєр підійде саме мені?

Флаєр може бути різних розмірів та геометричних форм. Він може містити в собі інформацію про акцію, товар, знижку, тощо. В залежності від того, яку цінність буде нести в собі продукт, слід обирати певний стиль виконання. Арт_Бро пропонує кожному бажаючому скористатися безкоштовною консультацію фахівців студії. Поради наших дизайнерів допоможуть скласти уявлення про ідеальну листівку саме для Вашого запиту.

Приклад виготовлення листівки № 1

Приклад успішної роботи після проведення безкоштовної консультації – до нас звернулася сантехнічна компанія. Вони замовляли листівку для розповсюдження інформації про свої послуги. Головною проблемою став той факт, що звичайний формат флаєрів вже був замовлений раніше, але не приніс жодного результату. Отже, перед нами стало завдання – розробити таку листівку, яку б людині не просто захотілося переглянути, а яка назавжди залишила у пам’яті згадку саме про цю компанію.

Нашим провідним дизайнером, Наталією Гончаровою, був запропонований унікальний варіант листівки, яка мала кріпитися на двері. Коли людина дивиться у вічко, бачить перед собою бригаду гарних жінок з повною сантехнічною екіпіровкою… Уявіть собі наскільки добре Ви особисто запам’ятаєте таку листівку!

Приклад виготовлення флаєру № 2

Ще одним гарним прикладом стало замовлення від одної компанії, яка надавала послуги з вивозу будівельного сміття. Звичайний формат листівок, як і у першому прикладі, просто не спрацював. Тоді ми скликали нараду та вигадали наступний психологічний прийом – у листівці було сказано: Ваші сусіди з квартири №_____ вже перевірили якість нашої роботи. А Ви? Такий підхід спрацював на ура! Пішли замовлення від людей, які не просто бачили листівку, але й отримували особисту рекомендацію від власних сусідів, яким дійсно була надана послуга!

Надіслати нам макет (або замовити у нас), вказати технічні параметри, прописати всю текстову інформацію та сплатити аванс

Від 385 грн

Від 2-х робочих днів

Оплата – готівка, картка, перерахунок

Крейдований папір різної товщини

Залежно від кількості та технічних характеристик

Як замовити листівки в Арт_Бро

Щоб замовити листівки в компанії Арт_Бро, зателефонуйте нам за номерами +380936570363; +380985902616 або залиште заявку у шапці сайту. Звертайтесь, будемо раді допомогти!

Замовити флаєри