Плоска вивіска – інформативно, ефективно, доступно

плоска вивіска - Арт_Бро

Плоска вивіска – перевірений часом елемент реклами. Вона працює 24/7, для залучення уваги потенційних клієнтів до вашого бізнесу. Такий вид реклами ми зустрічаємо на кожному кроці. Вони інформують про місцезнаходження магазинів і аптек, кафе і ресторанів, різних підприємств і закладів.

Популярність плоских вивісок обумовлена тим, що:

  • у них досить низька ціна;
  • великий вибір варіантів оформлення;
  • прості у виготовленні і монтажі;
  • короткий термін від замовлення до установки.
Замовити плоску вивіску

Недоліком є ​​те, що на плоскій вивісці відсутні світлові елементи. Вона може бути непомітна в темний час доби. Ця проблема вирішується установкою підсвічування на виносних кронштейнах. Плюс в тому, що не має об’єму на фасаді.

Щоб плоска вивіска приваблювала покупців вона повинна бути презентабельною, інформативною, гармонійно вписуватися в навколишній архітектурний ансамбль. Колектив дизайнерської студії «Арт_Бро» Львів має колосальний досвід з виготовлення та встановлення таких вивісок. Ми із задоволенням поділимося з вами своїми напрацюваннями.

Замовляйте також

Плоска вивіска Плоска вивіска  друк банерів Плоска вивіска Плоска вивіска

Плоска вивіска під ключ від студії дизайну і реклами «Арт_Бро»

Щоб отримати дійсно працюючу вивіску на магазин, аптеку, ресторан та ін., Скористайтеся послугами «Арт_Бро». Тут працюють художники-дизайнери з вищою спеціальною освітою і добрим смаком. Перш ніж замовити вивіску, зможете вивчити існуючі зразки, висловити свої побажання і переваги, узгодити в письмовому вигляді технічне завдання. Ми будемо з вами на всіх етапах – від ідеї, до втілення:

  • розробимо дизайн і макет, відповідно до побажань
  • підготуємо всі необхідні документи і проведемо узгодження вивіски в державних структурах (даний пункт стосується інформаційних таблиць)
  • виготовимо вивіску і конструкції з високоякісних матеріалів, в найкоротші терміни
  • зробимо установку вивіски з дотриманням архітектурних норм і техніки безпеки

Студія дизайну та реклами «Арт_Бро» виготовляє різні види вивісок. Ви можете також, замовити у нас об’ємні букви, лайтбокси, неонові вивіски, касетони, банери, акрілайти.

Ми гарантуємо високу якість і естетичність наших вивісок, законність установки і подальше технічне обслуговування.

Разом зі студією дизайну та реклами «Арт_Бро», ви створите справжній шедевр, який прикрасить ваше місто і приверне увагу нових клієнтів.

Гарантія 6 місяців.

Доставка здійснюється будь-якою зручною кур’єрською службою, за рахунок замовника. По Львову можлива доставка кур’єром.

Орієнтовний термін виготовлення 3- 5 днів, без урахування розробки макету.

плоска вивіска - Арт_Бро