Табличка на будинок

табличка на будинок - Арт_Бро

Табличка на будинок – перевірений часом елемент реклами. Вона працює 24/7, для залучення уваги потенційних клієнтів до вашого бізнесу. Такий вид реклами ми зустрічаємо на кожному кроці. Вони інформують про місцезнаходження магазинів і аптек, кафе і ресторанів, різних підприємств і закладів.

Популярність табличок обумовлена тим, що:

  • у них досить низька ціна;
  • великий вибір варіантів оформлення;
  • прості у виготовленні і монтажі;
  • короткий термін від замовлення до установки.
Замовити табличку

 

Недоліком є ​​те, що на табличці відсутні світлові елементи. Вона може бути непомітна в темний час доби. Ця проблема вирішується установкою підсвічування на виносних кронштейнах. Плюс в тому, що не має об’єму на фасаді.

Щоб табличка приваблювала покупців вона повинна бути презентабельною, інформативною, гармонійно вписуватися в навколишній архітектурний ансамбль. Колектив дизайнерської студії «Арт_Бро» у м. Львів має колосальний досвід з виготовлення та встановлення таких табличок. Ми із задоволенням поділимося з вами своїми напрацюваннями.

Замовляйте також

Табличка на будинок, кабінет Табличка на будинок, кабінет  друк банерів Табличка на будинок, кабінет Табличка на будинок, кабінет

Рекламна табличка під ключ від «Арт_Бро»

Щоб отримати дійсно працюючу табличку на будинок, кабінет, магазин, аптеку, ресторан та ін., скористайтеся послугами «Арт_Бро». Тут працюють художники-дизайнери з вищою спеціальною освітою і добрим смаком. Перш ніж замовити табличку, зможете вивчити існуючі зразки, висловити свої побажання і переваги, узгодити в письмовому вигляді технічне завдання. Ми будемо з вами на всіх етапах – від ідеї, до втілення:

  • розробимо дизайн і макет, відповідно до побажань;
  • підготуємо всі необхідні документи і проведемо узгодження таблички в державних структурах (даний пункт стосується інформаційних таблиць);
  • виготовлення конструкції відбудеться з високоякісних матеріалів, в найкоротші терміни;
  • виконаємо монтаж таблички з дотриманням архітектурних норм і техніки безпеки.

Студія дизайну та реклами «Арт_Бро» виготовляє різні види вивісок. Ви можете також, замовити у нас об’ємні букви, лайтбокси, неонові вивіски, касетони, банери, акрілайти.

Ми гарантуємо високу якість і естетичність наших виробів, законність установки і подальше технічне обслуговування.

Разом зі студією дизайну та реклами «Арт_Бро», ви створите справжній шедевр, який прикрасить місто і приверне увагу нових клієнтів.

Гарантія 6 місяців.

Доставка здійснюється будь-якою зручною кур’єрською службою, за рахунок замовника. По Львову можлива доставка кур’єром.

Орієнтовний термін виготовлення 3- 5 днів, без урахування розробки макету.

плоска вивіска - Арт_Бро