Створення сайтів під ключ

створення сайтів студією дизайну та реклами Арт_бро

Сьогодні сайт – це основа для рекламування бізнесу в інтернеті. Якщо у Вас немає свого інтернет ресурсу, то ви втрачаєте можливість бути в ТОП Google і отримувати масу трафіку; підключати один з найефективніших рекламних каналів – контекстну рекламу; ефективно застосовувати інструменти крауд ​-маркетингу (сарафанне радіо в інтернеті).

Рекламна компанія “Арт_Бро” здійснює створення сайтів на будь-який смак і гаманець. У нас ви зможете замовити, як бюджетний невеликий ресурс за 6000 грн, так і повноцінний інтернет магазин з різноманітним функціоналом. Ми допоможемо вам скласти повноцінне технічне завдання і розібратися з візуалізацією ресурсу. Також ви зможете замовити текстове наповнення та просування сайту в ТОП пошукових систем.

У нас працюють талановиті дизайнери, які розробляють цікаві і яскраві банери, кнопки і дизайн веб ресурсу в цілому. Вам потрібна оригінальна розробка сайту з нуля? Отже, Ви отримуєте концептуальний продукт, який найкращим чином відобразить Вашу ідею!

Замовити сайт

Переваги співпраці з рекламною компанією “Арт_Бро”

  • Замовивши сайт в Арт_Бро, отримуєте в подарунок базову внутрішню оптимізацію.
  • Разом з готовим ресурсом, готується зрозуміла інструкція, що дозволяє Клієнту самостійно керувати сайтом.
  • Ми враховуємо кожну думку та ідею Клієнта. Розробка сайту вимагає ретельних знань і творчості. Співпраця завжди плідна, оскільки фахівці Арт_Бро постійно в тренді.
  • Абсолютно безкоштовно ми проконсультуємо Вас – як просувати і розвивати сайт. При необхідності – підберемо рекламну стратегію для бізнесу.
  • Якщо у вас немає часу займатися розкруткою, ми можемо самостійно просувати сайт в ТОП 10 за допомогою SEO, контекстної реклами, крауд-маркетингу, SMM та інших інструментів інтернет маркетингу.

Сайти від Арт_бро – креативно  та цікаво

Ціна створення сайтів починається від 6000 грн. В ціну входить повноцінний готовий сайт, згідно запропонованих макетів, на основі зручної системи Вордпресс. Ми пропонуємо низку акцій:

  1. Базова внутрішня оптимізація від початку роботи сайту. Це дозволяє Клієнту одразу працювати із власним ресурсом після здачі.
  2. Замовляйте комплекс сайт + просування, і отримайте 1000 візиток із нашим дизайном в подарунок.
  3. При замовленні 1000 візиток Ви отримаєте глибокий аудит сайту безкоштовно.

Слідкуйте за пропозиціями Арт_бро, ми тримаємо руку на пульсі сучасного  бізнес-простору.

Перед розробкою сайту ми надаємо замовнику бриф-анкету, в якій він вказує сайти, які йому подобаються. На основі побажань клієнта, сучасних тенденцій, правил юзабіліті та аудиту конкурентів, ми пропонуємо дизайн-макет.

Так, ми розробляємо сайти, які адаптивні під мобільні пристрої.

Займаємось створенням всіх видів сайтів:

– лендінги (односторінкові сайти)

– сайти-візитки

– інтернет – магазини

– інформаційні ресурси (блоги)

Вартість розробки сайту від 7000 грн. Точну вартість можна підрахувати тільки після ознайомлення з технічним завданням та виявлення потреб замовника.

Замовник може обрати домен від 1 грн до декількох тисяч, тому ми озвучуємо вартість розробки без вартості домену.

Термін розробки сайту від 1 місяця. Все залежить від складності технічного завдання.

Так, гарантія діє 3 місяці після прийняття роботи. Якщо виникнуть технічні несправності, ми їх безкоштовно виправимо. Винятком є ситуації, коли сторона клієнта щось зламала сама:) Але навіть у таких випадках ми стараємось йти на зустріч.

Як замовити розробку сайту?

Щоб замовити сайт, зв’яжіться із дизайн студією «Арт_бро». Ви можете заповнити заявку на сайті або зателефонувати за номерами: +38 098 708 78 70, +38 093 657 03 63 Ми дамо відповідь на всі запитання і будемо співпрацювати. Звертайтесь!

Замовити сайт