Замовляючи в Арт_Бро, допомагаєте робити добрі справи…

24 лютого команда компанії “Арт_Бро” вийшла на роботу задля підтримки клієнтів та партнерів. Ми зв’язались з кожним клієнтом для якого була запущена реклама та допомогли зупинити її роботу, а також оплатили всі борги перед партнерами. Жодна людина не лишилась ображена нашими діями, бо ми відповідаємо за свої слова! 

25 лютого керівниками “Арт_Бро” та партнерами був заснований Український невидимий фронт (УНФ) – IT армія Львова.

Детальніше про цей проєт розказує співзасновниця Арт_Бро Анастасія Коробова  

УНФ об’єднало сотні людей для спільної мети – наближення нашої перемоги! В команді проекту такі фахівці: маркетологи, програмісти, копірайтери, соціологи, політологи та багато інших. 

Наші проекти

  1. Інформаційна війна проти ворога. Приєднатись може кожен, хто має трохи вільного часу та доступ до інтернету. 
  2. Допомога в пошуку донацій ЗСУ, шляхом рекламних запусків на закордон.
  3. Навчальний проект для волонтерів “Курс молодого волонтера“, де юристи, маркетологи, кар’єрні радники безкоштовно діляться корисною інформацією з волонтерами. 
  4. Чат в Телеграмі взаємодопомоги “Допомога Львів“,  що налічує 12 000 людей, які допомагають один одному. За час війни вже тисячі людей отримали там допомогу, а наші круті модератори склали цілі бази корисної інформації – безкоштовне житло, можливості доїзду, волонтерські центри та багато іншого. 
  5. Офлайн проекти, завдяки яким було здійснено: облаштування бомбосховища у центрі міста; відправка близько 40 машин з гуманітарною  допомогою за напрямками Охтирка, Тростянець, Полтава, Буча, Запоріжжя; підготовка медичних військових аптечок та передача їх на передову; обробка заявок військових з передової та відправка їм амуніції; облаштування проекторами та екранами аудиторії, де проводиться підготовка військових до передової та багато іншого. 
  6. Підтримка малого бізнесу: до 31 березня для своїх клієнтів ми вели контексту рекламу безкоштовно, аби вони мали змогу встати на ноги. Наразі ми надаємо до 50% знижки на контекстну рекламу тим клієнтам, які працюють офіційно (сплачують податки та надають офіційні робочі місця).  

Наталія Турко – співзасновниця Арт_Бро та керівник відділу зовнішньої реклами активно зайнялась допомогою тваринам у рамках проекту “Домівка врятованих тварин”. Більше проект дивіться тут

Завдяки клієнтам, які продовжують замовляти наші послуги, ми маємо можливість продовжувати волонтерство, не переживаючи за свої родини! Дякуємо що ви з нам! Бути з Арт_Бро означає бути в команді УНФ!