Лайтбокс – світлові короби

ЛайтбоксБажаєте привернути увагу потенційних клієнтів? Замовте рекламу у нас! Лайтбокс (світловий короб) – це рекламна вивіска, яка підсвічується зсередини. Він може нести рекламну інформацію, як графічного, так і текстового значення. Форму і розмір короба можна вибрати на свій розсуд. Все залежить від смаку і потреб замовника. На сьогоднішній день дана реклама користується великим попитом завдяки ефективності розміщення і доступною ціною.

У Вас є можливість замовити і купити лайтбокс за власним ескізом або ж довірити всю роботу професійним дизайнерам компанії «Арт_Бро». Наші клієнти вже не раз мали змогу оцінити кваліфіковану роботу і чітке розуміння того, якою має бути реклама для певного проекту.

Замовити лайтбокс

Світловий короб визнаний одним з найбільш ефективних і доступних видів реклами. Реклама, в якій використовують якісне освітлення, привертає велику кількість покупців.

Замовляйте також

Лайтбокс Лайтбокс  друк банерів Лайтбокс Лайтбокс

Лайтбокс – це реклама, яка працює

Переваги світлових коробів очевидні. При грамотному використанні лайтбоксу можна добитися відмінних результатів. Плюси світлових коробів:

  • Дану рекламу відмінно видно і вдень і вночі. При денному світлі вона виглядає привабливо завдяки хорошій якості матеріалів і выдмынному дизайну. А ввечері з – за підствітки
  • Доступна ціна реклами і швидке виготовлення. Лайтбокс на відміну від іншого виду зовнішньої реклами не потребує дрібних робіт. Має просту технологію створення, що впливає на досить швидке виготовлення
  • Практичність і простота в обслуговуванні. Таку рекламу можна просто мити і вона буде в хорошому стані. Банер і вивіска можуть з часом прийти в непридатність, в той час як в лайтбоксі досить буде замінити матеріал
  • Легкість монтажних робіт. Їх можна розміщувати на будинках і всередині приміщень. Вони будуть стильно виглядати в інтер’єрі приміщення, оформленні вітрини або виставкового стенду
  • Можливість поєднувати з іншими видами реклами. Світлові короби будуть відмінно гармоніювати з банерами, вивісками, табличками

Лайтбокс

Де використовуються лайтбокси

Найбільш ефективно дана реклама використовується: в місцях роздрібного продажу, корпоративних знаків, для готелів, аеропортів, вокзалів, клубів, барів і кафе, меню ресторанів, на виставках та ін. На світловому коробі розміщується назва фірми або компанії, і її логотип.

Компанія «Арт_Бро» зможе грамотно оформити для Вас рекламу, яка буде сприяти ефективному просуванню Вашої компанії. Підвищить обсяги продажів і зробіть Ваш бренд відомим. Детальну інформацію можна дізнатися за телефонами у менеджера.

220 вольт, так як лайтбокс додатково оснащений блоком живлення, який перетворює 220 в 12 вольт, які необхідні для того, щоб виріб світився.

Все залежить від типу лайтбоксу. Передня сторона звичайного світлового короба – акрил, його боковини – ПВХ. Передня сторона прорізного короба – металевий композит, боковини – ПВХ. Всередині світлового короба – кластери. В комплект обов’язково входить блок живлення.

Гарантія 1 рік з моменту монтажу.

Лайтбокси (окрім прорізних, у певних випадках) у Львові та ОТГ заборонені.

Так. Монтаж лайтбоксів здійснюють майстри, які його вготовляли.

Якщо він знаходиться у межах Львова, то розміщення лайтбоксу неможливе. Виключення – прорізні конструкції, якщо вони узгоджені комплексним проектом для окремо взятого будинку. Також, розміщення лайтбоксів допустиме на торгових центрах та всередині і на території ринків.

Замовити лайтбокс