Логотип від студії дизайну та реклами “Арт_Бро”

логотип - Арт_БроБажаєте замовити цікавий та унікальний логотип? Звертайтесь у студію дизайну та реклами “Арт_Бро”! Розробимо дійсно гарний дизайн за доступною ціною. Вартість розробки логотипу від 2500 грн. Також допомагаємо отримати патент на ТМ. 

Замовити логотип

З чого починається розробка логотипу? Кожному хотілося б просто зайти в інтернет-магазин і замовити логотип, який ідеально підходить до фірмового стилю компанії. Але індивідуальний дизайн гарантує, що ви отримаєте саме те, що підходить вашому бренду.

Запам’ятайте, логотип – це обличчя Вашої компанії на дуже довгий час. Тому він повинен бути лаконічним і незабутнім. Перш ніж купити логотип, переконайтеся, що точно знаєте, чого від нього хочете. Не потрібно вигадувати концепцію або стиль, це вже завдання наших дизайнерів. Вам потрібно просто розуміти, на кого орієнтований логотип, яка його аудиторія і яку мету переслідує бренд.

Ми всі розуміємо, що завдання бізнесу – приносити прибуток, але логотип повинен мати в собі ідею – це набагато краще привертає увагу клієнтів до вас. У всіх великих брендів в основі логотипу була ідея.

дизайн логотипів у Львові - Арт_Бро

Де мені замовити логотип?

У студії дизайну та реклами “Арт_Бро” працюють дизайнери з вищою художньої освітою. Ви легко знайдете з нами спільну мову та зможете втілити усі побажання. Ми чітко розуміємо, що Клієнту повинно бути комфортно спілкуватися з людиною, яка буде створювати обличчя його компанії.

Коли визначено, у кого ви хочете замовити логотип, потрібно зрозуміти, як він повинен виглядати. Тут ми і підходимо до головного питання.

Яким повинен бути дизайн логотипу?

Дизайн логотипу повинен вибиратися ретельно. Ми зібрали невеликий список критеріїв, дотримуючись яких були створені найбільш пам’ятні логотипи.

  • Ідея бренду
  • Цільова аудиторія
  • Стиль
  • Вибір кольору

Багато хто починає свій бізнес з різних причин. І на якому місці серед цих причин не знаходився би прибуток, логотип повинен відбивати саме ідею. Для чого ваш товар або послуга потрібна клієнтові? Як він вплине на нього, чи змінить він його життя? Чому саме ви, а не хтось інший? Відповіді на ці питання допоможуть зрозуміти, яким повинен бути логотип.
Друге питання – кому продати цю ідею? Можливо продукція підходить практично всім, а може ви спеціалізуєтесь на досить вузькій категорії людей. Тому логотип повинен викликати відгук у свідомості тих, на кого він орієнтований.

Також важливо, для яких ситуацій підходить продукт. Ваші послуги можуть підходити багатьом людям, але в певній ситуації. Найпростіший приклад – агентство з організації свят. Багато хто може скористатися його послугами, але його стиль повинен асоціюватися зі святом. Ну і само собою – колір. Дизайн логотипу повинен добре поєднуватися з фірмовим стилем і корпоративними кольорами. Арт_бро створить для Вас логотип, який запам’ятають. Звертайтесь!

Замовити логотип

Логотип