друк та дизайн меню

Дизайн меню

Якщо ви вибрали для себе ресторанний бізнес, то дизайн меню це одна з основних складових фірмового стилю закладу. Меню повинно зробити приємним процес вибору страви для гостя і полегшити роботу офіціанта.

В першу чергу перед тим, як замовити дизайн меню, потрібно добре його опрацювати, скласти список страв і розбити їх на категорії. Є безліч видів розбивки меню та Арт_бро допоможе вибрати саме той стиль, який найбільше підходить для вашого закладу.

Правильно оформлене меню підштовхує гостя до замовлення тих страв, які є головною перевагою перед конкурентами або ж тих, які приносять найбільший прибуток. При замовленні меню, завжди бажано надати дизайнерові список позицій в такій послідовності, в якій ви хочете розташувати його в меню. Адже для кондитерської, ресторану і бістро розташування страв може помітно відрізнятися.

Дизайн меню також допоможе справити перше враження, після того, як гість вже зайшов в заклад. Меню, яке легко читати, в якому все зрозуміло і просто знайти кожну рубрику дозволяє гостю сконцентруватися на виборі страви. Якісне меню доповнює роботу хорошого офіціанта і полегшує його роботу. В Арт_бро ви можете замовити дизайн, який гарантовано припаде до смаку гостям.

Друк меню

Ще на етапі дизайну вартує задуматися про те, як і на чому буде виконаний друк меню. Для ресторану підійде більш щільне і дороге меню, для галасливого бару – більш просте, яке легко замінити. Але в будь-якому випадку якість друку і матеріалів буде грати ключову роль. Яким би гарним не був дизайн Вашого меню, неякісний друк і матеріали здатні все зіпсувати.

Правильний вибір матеріалів може виконати кілька завдань:

  • Економія
  • Презентація закладу
  • Підвищення прибутку

Якщо у вас людний і гучний заклад, то при виборі матеріалів можна не погано заощадити на їх стійкості до пошкоджень, рідини та плям від їжі. Або ж меню може бути стильно виконано на недорогому матеріалі.

Перший погляд на меню часто дозволяє гостю зрозуміти, в який саме заклад він потрапив. Адже практично відразу після отримання меню, гість концентрується саме на ньому, а не на Вашому інтер’єрі.

Якщо меню не приємно тримати в руках, не приємно і складно читати, то це може зупинити деяких гостей від поглибленого вивчення списку страв. В цьому випадку доведеться сподіватися лише на навички офіціанта і приємну атмосферу. Але ж набагато краще, коли кожен гвинтик вашого закладу працює злагоджено, чи не так?

Арт_бро несе відповідальність за якість друку продукції. Також наш великий плюс в тому, що дизайнери тісно взаємодіють з друкарями. Це гарантує підвищений контроль за якістю того, як буде виконаний друк меню.

Макет від 3-х робочих днів

У нас ви маєте можливість замовити дизайн електронного меню

Так. А також можемо нанести на паперове меню QR код!