Хочете, щоб Ваша зовнішня реклама працювала ефективно? Зверніться до професіоналів! Дизайн-студія «Арт-бро» пропонує виготовлення зовнішньої реклами у Львові. Завдяки розумінню основних бажань і вимог споживачів, наші роботи можна побачити по всьому світу. Погодьтеся, вдячні і задоволені клієнти – найкращий показник рівня компанії…

Зовнішня реклама – навіщо вона потрібна

Ви досі сумніваєтеся чи вартує замовляти цей вид реклами? Тоді ознайомтеся з тим, що ж таке зовнішня реклама і навіщо вона потрібна.

До даного виду реклами відносять вивіски, оформленні вітрини, штендери, козирки, об’ємні букви, панелі-кронштейни і дахові установки. Вона може бути неонової і з підсвічуванням.

Одним з найважливіших аспектів зовнішньої реклами є якість її виконання. Вона формує у кінцевих споживачів зацікавленість брендом, фірмою, продуктом. Важливий оригінальний і цікавий дизайн, короткий але продажний текст, а також високий рівень монтажних робіт.

Якщо Ви бажаєте мати успішний бізнес, замовляйте виготовлення та розміщення зовнішньої реклами в дизайн студії “Арт_бро”!

Чому варто замовити зовнішню рекламу саме у нас

Зовнішня реклама - Арт_броТому що дизайн студія «Арт_бро» готова запропонувати високу якість та доступні ціни. Довіривши своє замовлення нам, Ви отримаєте:

 • Розробку неповторного і цікавого дизайну
  • Індивідуальний і оригінальний підхід до кожного клієнта
  • Спеціалістів своєї справи, готових виконати всі Ваші побажання
  • Доступність і прозорість цінової політики
  • Оперативність і технічність в виконанні роботи
  • Гарантію на монтажні роботи
  • Можливість працювати за безготівковим розрахунком

Завдяки командній роботі професіоналів різнобічної спеціалізації, а також власній друкарні, у нас є можливості втілити в життя найсміливіші ідеї. Виготовлена ​​нами зовнішня реклама буде супроводжувати успіх у Вашому бізнесі! У цьому переконалися такі клієнти студії, як: готель «Radisson Blu Resort», ТЦ «Роксолана», Едем Резорт & СПА, мувінгова компанія «Український Богатир» та багато інших.

Як замовити зовнішню рекламу

Щоб замовити зовнішню рекламу в дизайн студії «Арт-бро», заповніть заявку на нашому сайті або зателефонуйте за номерами: +380936570363, +380974943165 Менеджера компанії із задоволенням дадуть відповідь на всі запитання. При потребі, направимо на об’єкт оцінювача, який виконає потрібні вимірювання і зробить фотозвіт об’єкта та детально проконсультує.

Так, “Арт_Бро” здійснює монтаж зовнішньої реклами різноманітної складності. За необхідністю виготовляємо спеціальні конструкції та кріплення. 

Так, розробляємо паспортну документацію і, при потребі, проходимо комісію! Всі подробиці за телефонами +380936570363, +380974943165

Офс компанії “Арт_Бро” знаходиться у місті Львів, але готову продукцію надсилаємо у будь-який куточок України та Європи!

Вартість виготовлення залежить від типу вивіски, розміру, технічних характеристик!

Все залежить від складності ремонту та рівня завантеженості майстрів. Зазвичай, це займає 2-5 днів.

Споживання електроенергії залежить від типу та розміру вивіски. Для того, аби вона вмикалася та вимикалася автоматично, ми встановлюємо датчик світла, який називається День/Ніч.

Звертайтесь! Завжди раді допомогти!