Об’ємні букви для зовнішньої та внутрішньої реклами

Об’ємні букви - Арт-Бро

Бажаєте замовити вивіску в м. Львові? Об’ємні букви стануть найкращим вибором!

Місто Львів славиться своєю історією та законом про збереження архітектурної спадщини, яку наслідують інші міста України. А це означає, що не будь-яку вивіску Вам схвалить міська рада. 30% клієнтів студії реклами та дизайну “Арт_Бро” – це люди, які раніше замовляли вивіски, а тепер зобов’язані їх демонтувати. Так стається через незнання інформації про можливе штрафування за неправомірне встановлення реклами (штраф від 3500 грн). На жаль, не всі рекламні компанії займаються дозволами на рекламу та попереджають своїх клієнтів про можливі наслідки.

Власне об’ємні букви – це саме той вид зовнішньої реклами, який так полюбляє Львівська міська рада. А це означає – отримати дозвіл на таку вивіску буде набагато легше, ніж будь-яку іншу, особливо якщо ваш бізнес розташований в історичному центрі Львова. 

Замовити об’ємні букви

Які переваги мають об’ємні букви

✔ Текстури та об’єм таких літер буде природно привертати увагу, тому вони стануть хорошим вибором для зовнішньої реклами, або для вивіски в торговому центрі. Також слід відмітити, що цей вид реклами може використовуватись як для зовнішнього, так і для внутрішнього використання. Ви можете чудово брендувати свій офіс, додавши інтер`єру неповторні нотки окремостоячих літер.

За їх допомогою можна зробити помітну та оригінальну вивіску, яка не порушуватиме ніяких правил, привертатиме увагу і при цьому не буде руйнувати естетичний вигляд міста. Адже не варто забувати про те, що деякі занадто яскраві вивіски можуть привертати увагу не тільки в хорошому сенсі, але й відлякувати потенційних відвідувачів занадто агресивним виглядом.

✔ Приємним бонусом буде ціна, адже “Арт_Бро” є виробником даної продукції. Ми пропонуємо доступні ціни на дійсно якісні матеріали та допомагаємо із отриманням дозвільної документації

✔ Можливість зробити букви з підсвіткою. Залежно від того, де буде використовуватись вивіска, можна обрати різні варіанти світла. Вона може бути пасивною, тобто мати один постійний колір підсвітки без додаткової анімації, або активною. У другому випадку може використовуватись один колір з анімацією, або ж різні кольори. Будь-який з цих варіантів може стати саме тим, що виділить вас серед сусідів. Але варто пам’ятати, що вивіска має виглядати стильно, а не тільки помітно. Саме тому важливо розробити оригінальний дизайн, перед тим, як замовити нову рекламу. Для цього важливо ретельно підготувати завдання із дизайнером і знайти з ним спільну мову. Ніколи не надавайте завдання усно, завжди майте записане підтвердження ваших вимог до дизайну і вигляду готової вивіски. Це у перспективі зекономить вам багато часу, та допоможе виключити проблеми, що можуть виникнути через просте непорозуміння.

Об’ємні букви 

Чи варто замовляти об’ємні літери

Вибір вивіски завжди залежить від її призначення та розташування. Якщо на фасаді немає місця для великої зовнішньої реклами, то навряд чи вам підійдуть окремі об’ємні літери. В такому випадку варто переглянути інші варіанти вивісок:

Арт_Бро пропонує повний перелік послуг у сфері реклами. У нас ви зможете замовити все, починаючи від розробки оригінального дизайну, закінчуючи виробництвом та вставленням готової вивіски. Є досі вагання? Тоді телефонуйте та отримайте безкоштовну консультацію: 
+380985902616

Замовляйте також

Об’ємні букви  лайтбокси друк банерів Об’ємні букви Об’ємні букви