Візитки - Арт_бро

Візитки на замовлення

Життєвий ритм ділової людини весь час прискорюється. Є потреба ефективно і швидко обмінюватися контактною інформацією. Найкраще для цієї мети підходять візитки. Ці зручні картки легко поміщаються в гаманець і служать сполучною ланкою між вами і клієнтами.

Крім обміну контактами з клієнтом, візитні картки можуть служити саморекламою. Надаючи послуги, Ви зможете залишати їх в різних місцях, в якості нагадування про себе. Також їх можна використовувати для дисконтної програми.

Візитні картки – основні вимоги

Погодьтеся, найголовніша вимога до візитівки – щоб її зберегли, а не викинули. Для цього потрібно, щоб візитна картка “чіпляла” своїм дизайном і була виготовлена в хорошій якості. Існує безліч можливих варіантів візиток. Все залежить від напрямку діяльності та смаку клієнта. При замовленні візитівок потрібно звертати основну увагу на такі характеристики, як розмір виробу, тип друку, кількість сторін, матеріал. Від перерахованих характеристик залежатиме кінцевий продукт.

Замовити візитівку

Чому замовити візитки слід в дизайн студії «Арт _Бро»

Тому що одним з основних напрямків нашої діяльності є створення якісних та унікальних візиток. Особлива увага приділяється дизайну виробу. Над цим працюють талановиті дизайнери і художники. Колектив студії – це висококласні фахівці з великим досвідом. Їх професіоналізм гарантує виготовлення візиток будь-якої складності. З такою рекламною продукцією, Ви будете почувати себе впевнено на будь-якій діловій зустрічі.

Візитки

При виготовленні візитних карток ми гарантуємо

• Унікальний дизайн продукції
• Високоточне поліграфічне обладнання
• Виконання замовлення в точно обумовлені терміни
• Використання будь-яких колірних композицій і фактури паперу
• Можливість замовлення візиток з виразними поліграфічними прийомами
• Висока якість виробів, що надовго зберігає відмінний вигляд
• Можливість безпосередньо брати участь в розробці дизайну

Так

Так, за необхідності можливо замовити у нас візитки нестандартного розміру, а також нестандартної форми

Матова, глянцева, софт тач, та ультрафіолетове лакування

Стандартно – крейдований, товщиною 350 гр/м.кв, проте залежно від типу візитки параметри паперу підбираються індивідуально

Залежно від типу візиток – цифровий, офсетний, шовкодрук

За 275 грн ви отримаєте крутий та сучасний дизайн

Доставка за рахунок замовника. Проте у нас є самовивіз із офісу.

Від 2-х до 4-х робочих днів, залежно від тиражу та технічних характеристик

Так. З відповідальністю відносимось до кожного клієнта.

Як замовити візитки

Щоб замовити візитки, зв’яжіться з нами за номерами, вказаними в контактах сайту. Або замовте зворотний дзвінок, і ми зв’яжемося з вами найближчим часом. Для рекламної компанії «Арт_Бро» головним в роботі є – задоволений Клієнт. Виготовлена ​​нами візитка, обов’язково принесе успіх. Телефонуйте: +380985902616

Замовити візитівку

 

друк візиток - Арт_бро