Фотозона

Хочете зробити свято незабутнім? Вам потрібна фотозона! Компанія “Арт_Бро” пропонує виготовлення фотозон на банерній тканині. Цей матеріал дозволить нанести на поверхню будь-який декор – починаючи фотографіями винуватця торжества і закінчуючи пляжем Балі, або видом на виверження вулкану. Якщо захочете – проріжемо в банері отвори під голови і тоді мила наречена стане Бетменом, а улюблена теща – триголовим драконом.

Крім виготовлення таких банерів, пропонуємо металеву конструкцію в оренду або під викуп. Ми розробимо макет, надрукуємо його, привеземо все обладнання, складемо конструкцію і натягнемо банер. Все що вам залишається – зателефонувати за номером 0985902616 і замовити на День Народження або інше свято, відмінну фотозону. Термін виготовлення від 1 робочого дня (залежить від завантаження).

 

Замовити фотозону

фотозона - Арт_Бро

Фотозона та інші ідеї крутого дитячого свята

Наші фахівці допоможуть визначитися з ідеєю для друку. У нас заготовлено багато ідей, відповідним весіллям, ювілеям, дитячим і дорослим Дням Народження. Коли визначитеся з тематикою і зробите замовлення, подбайте про аксесуарах для фото. До банеру можна прикріпити різні тематичні об’ємні прикраси, наприклад квіти з паперу або рюші, метелики і сердечка. Їх можна зробити самостійно або пошукати в продажу. Ще, можна придбати інвентар у вигляді прикладних вусів, капелюхів, бантиків, посмішок на паличках. Це нехитре і дешеве пристосування внесе істотне різноманіття.

Щоб свято пройшло вдало, слід заздалегідь визначитися з його концепцією. Влаштуйте тематичний вечір з улюбленими героями або запросіть гостей на костюмовану вечірку. Робити можна все, що диктує фантазія. До місця припадуть квести і активні ігри, змагання. Якщо з тематикою розібратися не вийшло, можете просто вибрати колір свята, наприклад, створити вечір рожевої мрії або апельсинового настрою.

Ось кілька порад, які додадуть барвистості:

  • Змайструйте Піньята у вигляді фрукта або тварини;
  • Прикрасьте локацію саморобними гірляндами, кульками з паперу гофре;
  • Приготуйте і сховайте заздалегідь “скарби” з подарунками для гостей, влаштуйте змагання по їх пошуку.
  • Пофантазуйте з кульками. Уявіть, що повітряна куля – це основа (тулуб) і вам потрібно змайструвати звіряток і героїв, клеячи до нього різні вирізані з паперу елементи. Тут вже нехай грає фантазія, кулька може стати рибкою, динозавром, котом і навіть павуком. Це різноманітність можна підвісити до карнизів і стелі.

Фахівцям студії Арт_Бро завжди вистачає натхнення

Наші дизайнери здатні придумувати найкреативніші рішення, щоб побачити усмішку своїх клієнтів. Вони підберуть вдалу фотозону для хлопчика, для дівчинки, для молодих і зрілих.

У в наявності є своя конструкція і можлива її оренда. Ми давно успішно працюємо з усіма видами поліграфічних матеріалів, тому легко виконаємо термінові замовлення. Дизайнери можуть запропонувати готові ескізи або ж красиво оформити вашу власну ідею. В тому числі, виготовимо додаткову продукцію, наприклад, календар з фото іменинника або яскраві запрошення.

Хороша ціна створить гарний передсвятковий настрій. Приходьте і переконайтеся!

Якщо пошкодження каркасу дрібні, то все розраховується індивідуально. Якщо каркас зламаний навпіл, то завдаток не повертається.

Застава за оренду каркасу для фотозони – 2500 грн*

* повертається при поверненні каркасу

Так