Виготовлення вивіски з душею ❤

Вивіски ЛьвівЯкісні та надійні вивіски від компанії Арт_Бро у м. Львів (доставку робимо по всій Україні)! Пропонуємо повний спектр послуг з виготовлення та обслуговування рекламних вивісок з різних матеріалів та будь-яких розмірів.

Найкраще наше портфоліо – сотні погоджених вивісок, що прикрашають історичні фасади, торгові центри та інші будівлі Львова, Києва, Варшави, Мілану… Нам довіряють, бо робимо якісніше, ніж більшість столичних фірм, а головне – наші вивіски з душею!

Наш офіс знаходиться у м. Львів, але відправляємо вироби у Тернопіль, Івано-Франківськ та інші міста України і Європи.

Скільки коштує такий виріб?

Вартість вивіски залежить від її типу (світлова чи не світлова), розміру, матеріалів, з яких зроблена та складності реалізації. Найпростіша маленька вивіска коштує від 600 грн. Для більш точного підрахунку пропонуємо скористатися калькулятором. У ньому слід надати відповіді на питання. які спеціально сформовані нашим менеджером, аби максимально швидко запропонувати найкращий варіант вивіски та зробити для вас оперативний підрахунок.

Розрахувати вартість вивіскиx
Помилка! Вибачте за незручності. Спробуйте ще раз або зв'яжіться з нами іншим способом.

Оберіть тип вивіски

Об'ємні букви
Cвітлові короби (лайтбокси)
Акрилайт
Плоска вивіска
Банер

Введіть розміри

Уточнюючі запитання

Вивіска має бути світлова?

Чи є у Вас дизайн-проект?

Чи потрібно робити погодження вивіски?

Розрахунок готовий! Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з вами.

Чому вивіска має бути замовлена в Арт_Бро?

 • Тому що нам довірили виготовлення вже сотні Замовників, які залишились задоволеними. Запрошуємо почитати відгуки про вивіски від Арт_Бро.
 • При замовленні вивіски від 3500 грн – дизайн у подарунок!
 • Допомагаємо у патентуванні торгової марки. Це особливо важливо, якщо вивіска планується виготовлятися на іноземній мові
 • Робимо проект для отримання дозволу у міській раді та допомагаємо отримати позитивну відповідь від комісії
 • Виготовляємо конструкції різної складності та монтуємо вивіску на будівлю будь-якої висоти 
 • Гарантія на виріб 365 днів. Це означає, що ми виправимо усі можливі недоліки, що виникли з нашої провини
 • Використовуємо якісні німецькі та українські матеріали – НІЯКОГО КИТАЮ! 
 • Готові вироби надсилаємо в будь-який куточок України та Європи

Замовити консультацію

плоска вивіска від Арт_Бро Замовити об'ємні букви замовити лайтбокс у Львові друк банеру у Львові замовити касетон у Львові замовити акрилайт у Львові

Замовлення вивіски – важливий процес у розвитку бізнесу

Перше на що звертають увагу коли бачать людину – це її одяг. Керуючись цією, перевіреною часом, істиною, можна з впевненістю сказати – вивіска – це одяг закладу. Від того, на скільки вони цікаві та гарні, залежить перше враження про компанію. Ті люди, які це розуміють, замовляють цікаві та неповторні вивіски для своїх закладів. Ті люди, які цього не розуміють – в кращому випадку не мають вивісок взагалі, в гіршому – створюють щось таке, від чого іноді стає просто лячно. От згадайте “вивіски”, які прикрашають деякі офіси фірм, що пропонують гроші в кредит. Майже у центральній частині Львова, висить вивіска, виготовлена з картонної коробки, а до неї скотчем примотані листки з чорно-білим надписом – кредити, гроші всім, гроші без застави і т.п. Погодьтеся, така реклама не викличе довіри, а лише притягне до себе бюро з перевірки законності розміщення вивісок на фасадах історичних будівель…

Вивіски

Як і де правильно замовляти вивіски

Перед тим, як уявити дизайн, що перевершить вивіски конкурентів, потрібно відповісти на декілька запитань:

 1. В якій частині міста буде заходитися вивіска?
 2. На якому типі будівлі вона буде розміщена?
 3. З якого матеріалу вона буде виготовлена?
 4. До чого вона буде кріпитися?
 5. Якого розміру вона має бути?

Якщо не мати відповіді хоч на одне з цих питань, можна залишитись з вивіскою, яку буде неможливо монтувати. Від того, в якій частині міста і на якому типі будівлі має вона розміщатися, залежатиме складність отримання дозволу від міської ради. Слід завжди пам’ятати, що приміщення належить Вам, а фасад зажди є власністю міста. Для того, щоб вивіска була затверджена, потрібно виготовляти її за вимогами регулювальних органів. Відповіді на останні 3 питання дозволять зрозуміти технологічні вимоги, від яких залежатиме надійність кріплення та самої конструкції. 

Замовити вивіску

Студія дизайну та реклами Арт_Бро пропонує комплексну послугу з виготовлення вивіски. У нас Ви можете замовити авторський дизайн виробу, виготовлення на сучасному обладнанні, доставку виробу по території України, монтаж вивіски з подальшим сервісним обслуговуванням. Якщо Вас цікавить якість за доступною ціною, ми із задоволенням виконаємо Ваше замовлення! Звертайтесь: +380936570363, +380985902616

Питання – відповіді

Готову продукцію надсилаємо транспортними компаніями в будь – яку точку України, а також закордон. В межах західної України можемо здійснити монтаж.

Гарантія на вивіску – 1 рік, при умові, що монтаж здійснюють наші майстри. Гарантія не розповсюджується на пошкодження, що відбулись у результаті фізичної взаємодії (впало дерево, перепад напруги, хтось пошкодив, відбувався демонтаж власними силами, тощо).

Орієнтовний термін виготовлення – до 10 робочих днів. Більш точно вказати терміни зможемо по факту звернення, коли ознайомимось з технічним завданням. 

Так. Паспорти, що виготовляє “Арт_Бро” дуже любить міська рада, бо вони виконані по усім їхнім вимогам та з дотриманням норм:)

Так, звичайно! Ми розробимо макет вивіски та накладемо його на фотографію фасаду, щоб ви змогли уявити як то все буде виглядати. 

Вартість виготовлення залежить від типу вивіски, її розміру, кількості елементів, типу підсвітки та способу монтажу. Пропонуємо скористатися калькулятором підрахунку ціни, що знаходиться тут

Так. Дизайн вивіски є безкоштовним для всіх клієнтів “Арт_Бро”. Наші дизайнери розроблять макет та візуалізують його на фотографії закладу, щоб ви могли уявити як буде виглядати готовий продукт!

Так. Ми розробимо для вас макет, який відповідає нормам Львівської міської ради, підготуємо паспорт, підкажемо який пакет документів необхідно зібрати та пройдемо комісію. Простіше кажучи – пройдемо процедуру під ключ!