Акрилайт

Вивіски - Арт_Бро

Акрилайт не найпопулярніше слово і не завжди всі розуміють, що це таке. Сама суть цього рекламного продукту є в її назві, яка походить від слів “акрил” та від англійського слова “light”, світло. Якщо було від початку розроблено хороший дизайн, то акрилайт – це один з найвишуканіших різновидів реклами. Він не краде візуальний простір, не псує зовнішній вигляд будівлі та при цьому може привертати достатньо уваги та інформувати.

Замовити вивіску

Акрилайт – реклама і декор

Акрилові таблички із підсвіткою часто використовуються не тільки у якості самостійних вивісок, але як доповнення до основної реклами. У тому числі вони можуть бути використані у якості інформаційних табличок, на яких розміщено графік роботи або опис закладу.
Також, акрилайти часто використовують заклади, які не потребують занадто помітної реклами, але при цьому їм потрібно інформувати відвідувачів про свою присутність. Таблички такого типу можна зустріти як на фасаді будинків, так і всередині торговельних або офісних центрів.

Акрилайт

Переваги акрилайту

  • Можна нанести майже будь яке зображення;
  • Великий вибір розмірів;
  • Простота встановлення;
  • Акрилайт гармонійно вписвється у архітектуру.

Останній пункт є особливо важливим для тих, кому потрібна вивіска в історичному центрі Львова чи у будь-якому іншому місті, де діють жорсткі правила зовнішньої реклами.

Дизайн акрилайту теж може бути різним. Починаючі від простого нанесення логотипу компанії, закінчуючи складними малюнками та шрифтами. Головне щоб дизайн вивіски був оригінальним та розробленим зі смаком. Тому дуже важливо працювати із дизайнером, який вас розуміє. Також вагомим фактором є правильно поставлене завдання. Ніколи не ставте завдань усно. Коли ви письмово затверджуєте технічне завдання – це економить ваш час у майбутньому.
Арт Бро надає повний перелік послуг з реклами. Починаючи з розробки оригінального дизайну та його схвалення, до виробництва і монтажу. Ми завжди шукаємо спільну мову із нашим замовником і працюємо максимально швидко.

Так, наші дизайнери розроблять для вас макет будь-якої складності.

Так. Працюємо з кур’єрськими службами України. Обов’язково перевіряйте цілісність виробу перед тим, як підписати документи на пошті при отриманні.

У нас власне виробництво.

Замовляйте також

 

Акрилайт Акрилайт лайтбокси друк банерів Акрилайт