Що таке семантичне ядро ​​і навіщо воно потрібне бізнесу

Семантичне ядро ​​- це набір слів і словосполучень, які чітко описують вид діяльності, що просуваються сайтом. Якщо сказати простіше, то семантичне ядро ​​- це набір ключових слів, за якими користувачі інтернету будуть шукати необхідну для них інформацію. Якщо ресурс правильно оптимізований під потрібні запити, вони зможуть побачити сайт у видачі пошукової системи. Відповідно, будуть заходити на просунуту сторінку, читати статті або замовляти послуги (товари).

Наприклад, якщо ви пропонуєте послуги з вантажоперевезень, то основні запити, якими буде користуватися потенційний замовник, щоб знайти послугу: вантажні перевезення, вантажоперевезення, перевезти вантаж і т. ін. Також, будуть і такі слова, які б ніколи не прийшли Вам до голови!

семантичне ядро - Арт_Бро

Де і як можна використовувати семантичне ядро

Прийнято використовувати семантичне ядро ​​в контекстній рекламі і SEO – просуванні. При запуску проекту, фахівці орієнтуються на основні ключові запити користувачів. Продумують і складають  слова і словосполучення, які можуть вводити в пошукову систему люди, яким можна продати послугу або товар, а також знайти цінну інформацію на Вашому сайті.

АЛЕ! Маючи цей список запитів, Ви можете в цілому підтягнути весь інтернет маркетинг на кілька кроків вперед. Знаючи, за якими словами шукають товар / послугу, Ви можете використовувати їх в назвах і описах оголошень, чим підвищите їх релевантність (відповідно запиту). Можете використовувати правильні оффери і хештеги в соціальних мережах. Можете навіть підняти якість зовнішньої реклами та електронного маркетингу.

Потрібно почати розуміти мову свого клієнта!

Коли ви починаєте говорити в рекламі на мові своєї цільової аудиторії, то розмова відразу стає більш зрозумілою і простою. Якраз тому збір семантичного ядра повинен стояти на першій позиції будь-якого бізнес плану.

Буває, що звертається в «Арт_Бро» людина, яка просить просунути його сайт за певними запитами, але коли починається збір семантичного ядра, то стає відразу зрозуміло – клієнт не розуміє, як його шукають. Ми усвідомлюємо, що якщо почати просувати його ресурс так, як він собі це бачить, то не буде абсолютно ніякого результату. Коректніше, ресурс підніметься в пошуку вверх, але ніхто не буде його відвідувати …

Якщо що, то «Арт_Бро» готове зібрати для Вас семантичне ядро!

Фахівці «Арт_Бро» реально вміють правильно збирати семантичне ядро. Якщо Ви хочете правильно запустити або перезапустити свій бізнес, то звертайтеся до нас за номером: +38 098 708 78 70 і ми допоможемо почати заробляти більше!