Поклейка оракал

Поклейка оракалПоклейка оракал має широку колірну палітру і володіє великими дизайнерськими можливостями. Якщо Ви зацікавлені в якісній зовнішній або внутрішній рекламі, яка ефективно працює, то кращий вибір – самоклеюча плівка orakal. Студія дизайну та реклами Арт_Бро допоможе в розробці дизайн макетів реклами, які спрямовані на залучення клієнтів для вашого бізнесу.

Друк на самоклеючій плівці відмінно підходить для оформлення вітрин, дзеркал, вікон. Поклейка оракал має невелику вартість, тому дуже часто, коли немає бюджетів, Замовники реалізують поклейку вікон замість виготовлення вивіски. Але навіть якщо вивіска в проекті, красиво і грамотно поклеєні вікна і вітрини, привернуть ще більше уваги.

Професійний друк на самоклейці – це оптимальне рішення для малого, середнього, і великого бізнесу. Але, також, самоклеючу плівку можна використовувати і в житлових приміщеннях для оформлення інтер’єру житла – наклейки на стіни, меблі, вікна, тільки додадуть родзинку дизайну.

Замовити поклейку оракал

Поклейка оракал. Переваги матеріалу

Поклейка плівкою оракал має ряд переваг:

  • Матеріал, можливо, експлуатувати в будь-яких умовах. Оракал, стійкий до опадів і низької температури. Він не вицвітає і не деформується;
  • Ціна на плівку дуже доступна;
  • Вологостійкість, що дозволяє використовувати плівку для зовнішньої реклами;
  • Тривалий термін експлуатації, підвищена міцність;
  • Відмінна яскравість і чіткість, зносостійкість рекламних матеріалів;
  • Можливість здійснювати швидкий друк на оракалі, переносити зображення будь-якої складності завдяки новим технологіям;
  • Легко демонтується, при цьому не залишає ніяких слідів;
  • Не вимагає особливого догляду. Очищається сухою або вологою губкою.

Де застосовується поклейка Oracal

Плівка буває прозорою і непрозорою. Поклейка прозорого оракалу – відмінне рішення для світлової реклами, вітрин, вуличних композицій та ін., так як добре пропускає світло. Непрозора плівка призначена для внутрішньої і вуличної реклами.

Арт_Бро може запропонувати майбутнім замовникам друк різних розмірів і форматів. У нас Ви зможете замовити друк на самоклейці для створення дизайнерського вуличного екстер’єру, внутрішньої реклами, брендування транспорту. Зробіть свій бренд впізнаваним!