Банер – розробка дизайну, друк та монтаж

Рекламні банериВи відкрили бізнес, але не знаєте, як швидко залучити клієнтів? Банер стане відмінним рішенням цього завдання! Компанія Арт_Бро пропонує внутрішні та зовнішні банера, розробляє їх дизайн і здійснює друк банерів. Ми працюємо з якісними матеріалами, які здатні витримувати будь-яку негоду і прямі сонячні промені.

У Арт_Бро Ви зможете замовити: весільний банер, на день народження, рекламний. Ціна буде залежати від виду банерів. Детальну інформацію можна дізнатися у нашого співробітника по телефону, вказаному на сайті.

Незаперечні переваги банерів 

Банера можуть мати різну щільність, покриття і колір. Основа може бути кольоровою, білою, прозорою або глянсовою. Рекламний банер – полотно з нанесеним на нього зображенням різних розмірів. Він відрізняється великим вибором варіантів розміщення. Його можна встановити на стіні будівлі, на узбіччі траси, над дорогою, всередині приміщення.

Замовити банер

Дана реклама відмінно привертає клієнтів і створює позитивний імідж компанії. Банер має такі плюси як:

  • Великий охват аудиторії. Для ефективності підбирають майданчик з великою прохідністю людей
  • Популярність бренду. Завдяки яскравій рекламі люди будуть запам’ятовувати бренд. В очі буде кидатися фірмовий стиль. Для цього необхідно правильно оформити графічне зображення, додати текст на зображення, вставити логотип фірми. Банер повинен повністю відповідати корпоративному кольору компанії
  • Можливість використання як всередині приміщення, так і на вулиці. Внутрішня реклама призначена зазвичай для певного кола людей
  • Можливість вибрати рекламу на будь-який термін. Для короткострокової реклами можна вибрати матеріали дешевші, а для реклами на довгий термін бажано вибрати матеріали підвищеної міцності

Чому варто звернутися в Арт_Бро

Наша команда готова запропонувати високу якість за прийнятні ціни. Завдяки професійній роботі співробітників Арт_Бро клієнти звертаються до нас знову і рекомендують нас як серйозну і кваліфіковану компанію.

Вам запропонують розробку цікавого і ексклюзивного дизайну, друк банера на якісних матеріалах, а також монтажні роботи. Ми орієнтуємося на побажання замовника і свій професіоналізм. Всі роботи виконуються в обумовлені терміни відповідно до складеного договору.

Завдяки згуртованій і професійній команді та власній друкарні ми пропонуємо креативні і сміливі рішення. Звертайтесь!

Замовити банер