Рекламні банери. Друк на банері у Львові

рекламні банери у Львові - друк банера та дизайнРекламні банери – відмінне рішення для швидкого залучення клієнтів! Компанія Арт_Бро пропонує внутрішні та зовнішні вироби зі спеціальної тканини, розробляє їх дизайн і здійснює друк на банері. Ми працюємо з якісними матеріалами, які здатні витримувати будь-яку негоду і прямі сонячні промені.

У Арт_Бро Ви зможете замовити: весільний банер, на день народження, рекламний. Ціна буде залежати від тканини.

Також ми виготовляємо металеві конструкції під фотозону, які можна придбати під власні розміри або взяти готові в оренду. 

Ціни на виготовлення банерів можна переглянути нижче, але зауважимо, що прості макети (слова на однорідному фоні) розробляємо БЕЗКОШТОВНО.  

Детальну інформацію можна дізнатися, натиснувши на кнопку нижче.

Замовити банер

 

Ціна на друк банерів

ПослугаЦіна
Друк внутрішнього банеру*180 грн/м2
Друк зовнішніх банерів**200 грн/м2
Дизайн банерувід 350 грн

* Підходить для короткострокової реклами, або для використання в приміщенні, де не буде впливу зовнішніх чинників (УФ, вітру, дощу, тощо).

** Виготовлення даної продукції проводиться на якісних матеріалах, які витримують будь-які зовнішні умови і температуру повітря. Такий банер зберігає яскраві кольори і презентабельний зовнішній вигляд довгий час.

Чому варто замовити друк на банері

Банери можуть мати різну щільність, покриття і колір. Основа може бути кольоровою, білою, прозорою або глянсовою. Рекламний банер – полотно з нанесеним на нього зображенням різних розмірів. Він відрізняється великим вибором варіантів розміщення. Його можна встановити на стіні будівлі, на узбіччі траси, над дорогою, всередині приміщення, використовувати як фотозону

Важливо розуміти, що у м. Львів, діють правила щодо розміщення зовнішньої реклами і саме банери тут заборонені. Дізнайтесь більше про погодження у міській раді

Дизайн банерів

Для того, щоб розробка дизайну банера була ефективною, дизайнер враховує обов’язкові правила:

  • Невелика кількість слів. Необхідно враховувати, що в основному ця реклама призначена для людей, які пересуваються на автомобілях або пішки по вулицях. На перегляд реклами йде орієнтовно три секунди. Тому бажано створити лаконічний текст до 6 слів.
  • Наявність головного елемента. Погляд людини повинен сфокусуватися на одному цікавому елементі. Якщо їх буде кілька, то є ймовірність, що нічого не запам’ятається.
  • Кількість реквізитів. Розробка дизайну банера відрізняється від іншої реклами. Немає часу вдивлятися в кілька телефонних номерів. Досить буде вказати один простий номер або сайт компанії.
  • Банер повинен бути простий. На вулицях сотні нудних банерів, на які не особливо звертають увагу. Чим доступніше буде інформація, тим ефективніше буде працювати реклама.

Замовити друк банера в Арт_Бро

Наша команда готова запропонувати високу якість за прийнятні ціни. Завдяки професійній роботі співробітників Арт_Бро, клієнти звертаються до нас знову і рекомендують як серйозну і відповідальну компанію.

Тут вам запропонують розробку цікавого і ексклюзивного дизайну, друк банера на якісних матеріалах, а також монтажні роботи. Ми орієнтуємося на побажання замовника і свій професіоналізм. Всі роботи виконуються в обумовлені терміни відповідно до складеного договору.

Завдяки згуртованій і професійній команді та власній друкарні ми пропонуємо креативні і сміливі рішення. Звертайтесь!

Купити банер

Банер