Банер – розробка дизайну, друк та монтаж

Рекламні банериВи відкрили бізнес, але не знаєте, як швидко залучити клієнтів? Банер стане відмінним рішенням цього завдання! Компанія Арт_Бро пропонує внутрішні та зовнішні банера, розробляє їх дизайн і здійснює друк банерів. Ми працюємо з якісними матеріалами, які здатні витримувати будь-яку негоду і прямі сонячні промені.

У Арт_Бро Ви зможете замовити: весільний банер, на день народження, рекламний. Ціна буде залежати від виду банерів. Детальну інформацію можна дізнатися у нашого співробітника по телефону, вказаному на сайті.

Замовити банер

Незаперечні переваги банерів 

Банера можуть мати різну щільність, покриття і колір. Основа може бути кольоровою, білою, прозорою або глянсовою. Рекламний банер – полотно з нанесеним на нього зображенням різних розмірів. Він відрізняється великим вибором варіантів розміщення. Його можна встановити на стіні будівлі, на узбіччі траси, над дорогою, всередині приміщення.

 

Дана реклама відмінно привертає клієнтів і створює позитивний імідж компанії. Банер має такі плюси як:

  • Великий охват аудиторії. Для ефективності підбирають майданчик з великою прохідністю людей
  • Популярність бренду. Завдяки яскравій рекламі люди будуть запам’ятовувати бренд. В очі буде кидатися фірмовий стиль. Для цього необхідно правильно оформити графічне зображення, додати текст на зображення, вставити логотип фірми. Банер повинен повністю відповідати корпоративному кольору компанії
  • Можливість використання як всередині приміщення, так і на вулиці. Внутрішня реклама призначена зазвичай для певного кола людей
  • Можливість вибрати рекламу на будь-який термін. Для короткострокової реклами можна вибрати матеріали дешевші, а для реклами на довгий термін бажано вибрати матеріали підвищеної міцності

Банер

Чому варто звернутися в Арт_Бро

Наша команда готова запропонувати високу якість за прийнятні ціни. Завдяки професійній роботі співробітників Арт_Бро клієнти звертаються до нас знову і рекомендують нас як серйозну і кваліфіковану компанію.

Вам запропонують розробку цікавого і ексклюзивного дизайну, друк банера на якісних матеріалах, а також монтажні роботи. Ми орієнтуємося на побажання замовника і свій професіоналізм. Всі роботи виконуються в обумовлені терміни відповідно до складеного договору.

Завдяки згуртованій і професійній команді та власній друкарні ми пропонуємо креативні і сміливі рішення. Звертайтесь!

Замовити банер