SMM просування в соціальних мережах

SMM просування в соціальних мережахSMM просування або маркетинг в соціальних мережах, на сьогодні затребуваний і перевірений метод розкрутки бізнесу в інтернеті. Поширення грамотного контенту через соціальні мережі відмінний спосіб залучити потенційних покупців на товари і послуги. Професійне просування сайту через інтернет може реалізувати найсміливіші плани з розвитку бізнесу.

Замовити просування

SMM просування. Основні цілі і тактика

SMM просування своєї кампанії вже оцінили багато власників бізнесу. На нашому сайті є можливість подивитися успішні проекти з якими ми працювали. Перш за все, це такі позитивні аспекти як:

  • Підвищення конверсії
  • Визнання бренду компанії
  • Залучення трафіку на інтернет ресурси
  • Плідна взаємодія з Вашою цільовою аудиторією

Співробітники компанії Арт_Бро Львів використовують сучасну тактику маркетингу в соціальних мережах для комплексного просування сайтів. Якщо власник бізнесу прийняв рішення про розкручування сайту за допомогою SMM просування, то йому необхідно вибрати кваліфіковану команду з досвідом роботи. Професіонали зможуть все грамотно реалізувати.

Що являє собою тактика маркетингу через соціальні мережі? Створення унікального контенту, регулярне ведення блогів, моніторинг конкурентів по бізнесу, забезпечення комплексних дій на всіх платформах, план досягнення цілей.

SMM просування в соціальних мережах

Переваги СММ просування в бізнесі

Переваги SMM просування дуже великі. Використання соціальних мереж допомагає підвищити бізнес-рівень замовника. Головними плюсами використання даного просування є:

  • Значне збільшення числа клієнтів на товари і послуги фірми
  • Прямий трафік і зручний збір інформації
  • Зручний та швидкий зворотній зв’язок
  • Моніторинг роботи конкурентів
  • Хороша видача пошукових запитів сайту
  • Невеликі фінансові витрати

SMM просування, має велику перевагу в поширенні корисної інформації, а також сприяє швидкій рекламі, раніше невідомого бренду.

Так, ми професійно запускаємо таргетингову рекламу на необхідну цільову аудиторію. Мінімальне замовлення цієї послуги 3000 грн.

Ціна залежить від технічного завдання:

– Чи надаєте Ви фотографії, чи має працювати наш фотограф

– Скільки постів в тиждень потрібно додавати

– Скільки сторіс

– Чи потрібно запускати таргетингову рекламу

 

Ось приклад підрахунку найбільш розповсюдженого запиту:

– Додавати 3 поста та 3 сторіс на тиждень

– Обробляти надані фото або розробляти макети з фотографій, що пропонуються на безкоштовних стоках

– Пости розміщати в 2-х соціальних мережах – Фейсбук та Інстаграм

 

Вартість такого пакету 6500 грн/місяць

Так, ми лише їх і просуваємо:)

Так, у нас можна замовити лише стратегію. Також можемо розробити контент план та інструкцію по веденню соціальних мереж з рекомендаціями від інтернет маркетолога та SMM спеціаліста.

Досвід роботи понад 5 років. Працюють сертифіковані SMM спеціалісти.

Досвідчена команда студії Арт_Бро проаналізує Ваш бізнес і надасть цінні рекомендації, які можуть збільшити доходи. Наші клієнти зможуть отримати комплексні послуги просування бізнесу. При замовленні послуг ми пропонуємо безкоштовну оцінку Вашого сайту. Надаємо план просування Вашого сайту в соціальних мережах і повний звіт про виконану роботу. Хочете збільшити потік потенційних клієнтів? Звертайтеся за послугами до професіоналів і перевіреної команди.

Замовити просування