Дизайн вивісок в основі успішного бізнесу

Дизайн вивісок - Арт-БроПри замовленні вивіски для торгової точки або установи, початковим етапом роботи стає дизайн. Для правильної розробки дизайн-макету ми отримуємо від замовника бриф-анкету, за якою складаємо уявлення про бізнес і продукт. Це важливо для створення привабливого і цільового візуального рішення. Якщо у компанії є розроблений фірмовий стиль, його елементи дизайнер може застосувати в створенні проекту.

Конструкції розрізняються за:

  • розміром
  • формою
  • кольоровою гамою
  • об`ємом (плоскі або тривимірні)
  • іншими параметрами

 

Замовити дизайн вивіски

Що впливає на дизайн вивісок?

На етапі створення макета для дизайнера важливі технічні характеристики будівлі і міської архітектури в місці розташування об’єкта. Не має сенсу розробляти креативні рішення, і кислотні кольори, якщо в район розміщення переважає історична архітектура. Вивіска нічного клубу і вивіска візового центру будуть виконані в абсолютно різних стилях. При розробці також враховуються можливості кріплення. По ряду будівель існують обмеження на проведення фасадних робіт, які можуть порушити вигляд, наприклад, якщо будинок є пам’яткою архітектури. З огляду на всі характеристики об’єкта, наш дизайнер підбере оптимальне рішення для фасаду. Також дизайнер зможе допомогти з погодженням зовнішньої реклами у міській раді Львова. 

Види вивісок, які ми виготовляємо

дизайн плоскої вивіски дизайн об'ємних літер дизайн лайтбоксу дизайн банеру дизайн касетону дизайн акрилайту

Візуальні елементи вивіски

Щоб ваша назва виділялася на тлі конкурентів, вона має бути виконана стильно і красиво. На візуальне рішення впливають:

  • шрифти
  • колірна гамма і поєднання
  • наявність деталей (зображення продукту/послуги)
  • використання світлових ефектів (кольорове підсвічування, яскраве освітлення, динамічні ефекти)
  • зовнішній матеріал конструкції (пластик, композит, дерево, скло, тощо)

Поєднання цих факторів створюють окремий стиль і оригінальність.

«Арт_бро» забезпечує замовникам оригінальний і стильний дизайн, використання високоякісних матеріалів у виготовленні вивісок, оперативний монтаж і обслуговування конструкцій. Завдяки обсягу замовлень, ми можемо оптимізувати ціни за рахунок оптових закупівель матеріалів.

Вивіска може сказати про бізнес дуже багато – підкреслить статус, виділить головні товари або послуги, підвищить запам’ятовуваність бренду. Для дизайну і виготовлення вивіски варто звертатися тільки до професійних компаній, які мають дизайнерів з вищою освітою.

На розробку перших ескізів нам необхідно від години до двох робочих днів. Точні дедлайни залежать від складності технічного завдання та завантаженості. 

Дизайн вивіски, при умові замовлення виробу, безкоштовний. Якщо вивіску у нас не замовляють, то ціна дизайну від 385 грн. 

Офіс студії дизайну та реклами “Арт_Бро” знаходиться у Львові, але ми розробляємо макети дистанційно та надаємо їх замовнику у всіх необхідних форматах. Також, можливе виготовлення продукції та її відправка в будь-яку точку світу. 

Дизайн вивіски безкоштовний. Розробляємо до 5-ти варіантів та доопрацювуємо обраний. Якщо варіантів необхідно більше, то ціна дизайну вивіски розраховується індивідуально. 

Так, наш представник може виїхати на об’єкт для замірів та фотофіксації. Виїзд на заміри платний, ця сума мінусується від вартості виготовлення при замовленні.

Розрахунок вартості безкоштовний. Щоб дізнатись ціну виробу, заповніть форму на цій сторінці

Дизайн вивісок

  Замовити дизайн вивіски