Світлодіодні вивіски

Хочете підкреслити свій стиль бренду? Знайти більше потенційних клієнтів? Замовте світлодіодні вивіски. Це конструкції, формують слово, фігуру або логотип, за допомогою світлодіодної стрічки. Їх можна використовувати всередині приміщень і на вулиці. Крім того, вони використовують дуже мало енергії.

світлодіодні вивіски - Арт_Бро

Людська психіка не залишається байдужою до всього блискучого і сяючого, тому світлодіодна вивіска відмінно буде привертати увагу. До того ж, круто оформлений фасад вселяє довіру до фірми. Хто викличе більше довіри: людина в брендовому костюмі або хлопець в лахмітті? За тим же принципом працює реклама. Якщо ви турбуєтеся за обличчя власного бізнесу, то потрапили за адресою. Арт_Бро знає все про успіх і маркетинг.

Що потрібно знати про світлодіодні вивіски?

Світящуся або блимаючу вивіску зазвичай поміщають біля входу в заклад. Також нею можна оформити і інтер’єр приміщення. Це завжди привертає увагу проходячих повз людей і створює особливу атмосферу всередині.

Гарна ідея для магазину – додати підсвічування в показчики і стрілки. Так можна залучити покупців з людних зупинок і розв’язок, якщо ви перебуваєте за рогом, у дворі або в переході. Крім зовнішньої реклами, можна придумати масу способів застосувати світлодіодне світіння в свою користь. Умовно, конструкції можна розділити на:

  • Фасадні (ім’я та логотип);
  • Прикраси (малюнки і фігури);
  • Внутрішні інтер’єрні (акції, важлива інформація, пропозиції).

вивіски від Арт_Бро Львів

Рухомі рядки

Дуже інформативні та привабливі рядки, що біжать. Вони можуть бути і у вигляді таблиць або дошки. Це дозволяє видати необхідні факти про саму компанію, поточні ціни і спеціальні знижки для тих, хто поки просто проходить повз. А це, повірте, стимулює забігти. Вони мають функцію регулювання швидкості, кількома видами шрифту, одним або різними кольорами. Вартість може залежати від матеріалу корпусу і наявності додаткових елементів, що декорують.

При виборі конструкцій, важливо звернути увагу на пило- та водонепроникність. Стенди для приміщень не виживуть на вулиці. А також, за безліччю миготливих квітів, можна відволіктися і не помітити дешевий китайський продукт. Від такого краще відмовитися і замовити сертифікований якісний товар в Арт_Бро. Ми надаємо гарантію на вивіску 1 рік, за умови, що монтуємо.

Хочете гарантій? Приходьте в Арт_Бро!

Наша компанія знає все про рекламу і маркетинг. Вам підкажуть варіанти, запропонують дизайн, нададуть БЕЗКОШТОВНИЙ ескіз (зобразимо, як вивіска буде виглядати на фасаді). Працюємо тільки з якісними німецькими та українськими брендами.

Зможемо розробити різні декоративні конструкції. Якщо вам потрібен ще й імідж компанії, створимо повноцінний брендбук, розробимо фірмовий стиль, надрукуємо поліграфічну продукцію і виготовимо зовнішню рекламу.

Звертайтеся в Арт_Бро у м. Львів та переконайтеся, що тут ціна виправдовує результат і очікування. Організовуємо доставку по Україні і Європі.