афіши від Арт_бро

Навіщо потрібен друк плакатів і афіш

Друк плакатів практично завжди переслідував одну і ту ж мету. В першу чергу плакати були покликані популяризувати що не будь. Вони використовувалися в найрізноманітніших формах агітації, просуванні музичних груп, товарів і послуг. Плакати походять від театральних афіш, які використовувалися для анонсів майбутніх вистав і з часом розрослися до самостійного рекламного прийому, більш гнучкого і різнобічного. Афіші ж покликані сповіщати про майбутні події, будь то концерт або новорічний розпродаж товару.

Друк плакатів може стати в пригоді як для короткочасної реклами, так і для популяризації товарів або послуг. Вони можуть розміщуватися в найрізноманітніших місцях і бути не тільки рекламною продукцією, а й самостійним товаром.

Як замовити плакат

Щоб замовити плакат, само собою потрібно мати уявлення, що на ньому буде зображено і для чого він потрібен. Плакат може нести рекламну функцію. Тоді він повинен поєднувати в собі елементи Вашого фірмового стилю і нести ту інформацію, яку необхідно донести до клієнта. Це може бути просто художній або максимально інформативний плакат. Але в будь-якому випадку не варто перевантажувати його різними елементами.

Арт_бро створить для вас плакат, який буде викликати потрібну реакцію у Вашого клієнта і доносити до нього інформацію в максимально доступній формі. Що б замовити плакат, який сподобається, просто опишіть, на кого повинен бути розрахований дизайн плакатів і яку мету Ви хочете досягти цим плакатом. Ми ж у свою чергу створимо плакат з потрібним наповненням у вашому фірмовому стилі.

Від 385 грн

Надіслати нам готовий макет(або замовити у нас), вказати кількість та технічні характеристики

Постерний папір.

А також у нас можна замовити постер на стіну та друк на А1

Як замовити афішу

Якщо замовити афішу, яка легко запам’ятовується і впадає в око, то в комплексі з хорошою рекламною компанією це може забезпечити вам аншлаг на будь-якому заході. Не дивлячись на досить усталені стилі оформлення, афіша – це цілий полігон для творчості. На ній обов’язково повинна бути чітка інформація про місце і час проведення заходу.

Якщо потрібно анонсувати відому подію то варто замовити афішу та акцентувати на цьому увагу, якщо ж потрібно залучити відвідувачів на щось нове, то на афішу лягає дуже велика відповідальність. Наші дизайнери допоможуть залучити цільову аудиторію ашого заходу і зробити так що б одного погляду на неї було достатньо і захотілося б вивчити її детальніше.