Друк календарів з власним дизайном – це окрема частина реклами вашої компанії. Сьогоднішня дата це важливий параметр, про який в щоденній суєті часто забувають. Так чому б клієнту подивитися не просто в свій телефон, а на якісний і зрозумілий календар з індивідуальним дизайном? Їх можливо дарувати своїм новим і постійним клієнтам, продавати та розігрувати серед клієнтів і підписників.

 

Друк Календарів
Календарі мають дуже довгу та цікаву історію

Але мало просто замовити друк календарів і сподіватися, що їх будуть вішати в кожному офісі на всі стіни. Щоб вашу рекламу захотіли самостійно повісити на стіну або поставити на робочий стіл, потрібно підійти до питання відповідально.

Що потрібно зробити, перш ніж замовити календар

Як визначитися, який потрібно замовити календар? Є кілька пунктів, виконання яких допоможе вам доповнити стиль компанії та змусить клієнтів захотіти розмістити у себе календар:

  • Визначитися з цільовою аудиторією
  • Вибрати формфактор
  • Розробити зрозумілий дизайн
  • Якісний друк

Почнемо з цільової аудиторії. Чим би не займалася ваша компанія, у неї є цільова аудиторія. Не варто продавати вегетаріанцям стейки. Тому розмір, формфактор і дизайн повинні відповідати тому місцю, де календар буде розташовуватися найчастіше.

дизайн та друк календарівДля когось зручно вішати календар на стіну, комусь тримати його у робочому столі. Важливо, щоб він завжди був на видному місці та став звичним атрибутом інтер’єру. Саме тому дизайн повинен бути виконаний таким чином, що б календарем в першу чергу було легко користуватися.

Нікому не хочеться придивлятися до блідо – жовтих літер на білому фоні, щоб зрозуміти, який сьогодні день тижня. При цьому в календарі повинен легко вгадуватися ваш фірмовий стиль. Логотип має ненав’язливо зберегтися в пам’яті клієнта. І коли знадобиться, він звернеться саме до вас.

Друк календаря – якість це все!

Також запам’ятайте, що дизайн повинен подобатися саме вашій цільовій аудиторії. І само собою, як би круто не був розроблений дизайн, тільки чіткий і якісний друк зможе передати задум. Термін життя календаря – рік. Це не флаєр, термін життя якого рідко досягає одного дня. Це візитка, яка завжди на виду. Тому варто звернути увагу на якісні матеріали.

Арт_бро розуміє аудиторію і клієнта. У нас можна замовити календар, на всі випадки життя. Ми можемо в найкоротші терміни розробити дизайн, запропонувати на вибір різні варіанти виконання і виготовити все в найкращому вигляді.

Так. Залиште заявку на сайті, напишіть нам на почту, вайбер, телеграм або ж зателефонуйте і ми з радістю виконаємо ваше замовлення

Залежно від тиражу, від 5 робочих днів

Всі надані зображення повинні мати високу роздільну здатність

Так. Це буде чудовим подарунком на свято!

Так. До термінового замовлення додається 20%