Контекстна реклама – налаштування та запуск

Контекстна реклама від Google Ads – це можливість отримати першого Клієнта на наступний день після запуску. Якщо у Вас працює цей вид реклами, а лідів немає, то або вона погано налаштована, або посадкові сторінки неякісні. Студія реклами Арт_Бро якісно налаштовує, запускає та веде в подальшому рекламні кампанії. Ми не просто беремо гроші, а робимо так, щоб Ви їх могли заробити:) 

Перш ніж описувати детально послугу, просимо глянути на приклад нашого кейсу. Віримо, що саме приклад роботи допоможе прийняти рішення про співпрацю. Суть така: в Арт_Бро звернувся Замовник (тепер вже постійний Клієнт), який собі сам запустив контекстну рекламу. Кампанія працювала декілька місяців, а результату жодного. Ось які дії ми зробили:

 • Проаналізували сайт, на який вела контекстна реклама та знайшли масу проблем.
 • Розробили технічне завдання програмісту, який виправив все, що було потрібно.
 • Зібрали семантичне ядро (набір слів, якими Вас може знайти потенційний замовник у пошуці), адже раніше в кампанії стояло безліч загальних термінів в широкому типі відповідності. Це означало, що він “зливав гроші в трубу”.
 • Переробили повністю структуру кампаній та груп оголошень.
 • Розподілили по групам семантичне ядро в правильних типах відповідності. 
 • Повністю переписали всі оголошення та додали по декілька до кожної групи.
 • Пропрацювали список мінус слів.
 • Пропрацювали розширення.

Результат роботи втішив всіх: бюджет зменшився, адже ціна за клік впала, бо кампанія стала набагато якісніша; кількість кліків виросла з 3,5 тисяч до 9 тисяч. Зауважте, що ці результати при меншому бюджеті, ніж було раніше. І ГОЛОВНЕ – почались дзвінки та замовлення! 

контекстна реклама - Арт_Бро

Хочете такий результат і собі? Тоді телефонуйте за номером +380987087870 А ще краще, кидайте одразу на Вайбер посилання на свій сайт, щоб ми його проаналізували. 

Для тих, у кого немає сайту, є гарна пропозиція – підпиши контракт з рекламною компанією “Арт_Бро” на 6 місяців, та отримай свій власний ресурс у подарунок! Команда Арт_Бро розробить на сучасній CMS системі зручний та простий шаблонний сайт. Якщо цікаво, то приклад скинемо.

Тепер трохи води або що таке контекстна реклама

Контекстна рекламаКонтекстна реклама – це текстові оголошення, які показуються користувачеві за певними запитами. Рекламодавець додає запити в налаштування рекламної кампанії. Оголошення будуть показуватися користувачеві тоді, коли він виявив інтерес до певних послуг або товарів. Переваги контекстної реклами, гарантують успіх сайту і залучення нових клієнтів.

Отже, якщо Вам необхідно залучити на свій сайт багато потенційних клієнтів, то найефективніший спосіб – контекстна реклама. Опишемо її незаперечні плюси:

 • Універсальність. Вона дозволяє поширювати інформацію про будь-які види послуг і товарів
 • Ефективність. Оголошення бачать лише ті користувачі, які зацікавлені в покупці. Головне правильно підібрати ключові запити
 • Оплата. Факт відвідування Вашої реклами оплачується потенційним клієнтом
 • Гнучкість контекстної реклами. У будь-який момент є можливість редагування оголошення, редагування списку ключових слів і ставки ціни за клік
 • Обширна інформація. Доступність інформації про кошти на рахунку, кількості заходів та кількості запитів за певними словами
 • Широке охоплення в Google AdWords. До даної реклами, можливо, підключати різну кількість ключових слів

Арт_Бро – надійний партнер у пошуку клієнтів

Ви вирішили збільшити потік клієнтів? Замовте контекстну рекламу. Наша команда займається просуванням сайтів на протязі багатьох років. Всі проекти, за які ми беремося, і які Замовник дозволяє довести до ладу, завжди успішні. 

Вартість послуг Арт_Бро залежить від побажань клієнта, але ми запускаємо кампанію від 50 гривень в день. Ціна за налаштування кампанії буде залежати від обсягу необхідної роботи. Надаємо своєму клієнтові повну звітність. Всю детальну інформацію можна отримати від нашого менеджера за телефонами вказаними на сайті. Довіртеся професіоналам, і Ваш сайт буде на перших позиціях!

Контекстна реклама