Контекстна реклама в Google – 10 000 на рекламу!


Гугл Партнер - Арт_Бро

Бажаєте збільшити продажі своїх товарів/послуг? Чи може клієнтів взагалі нема і ви шукаєте вихід? Тоді вам необхідна контекстна реклама в Гугл! Ось декілька причин чому її варто замовити саме в Арт_Бро: 

 • Наша рекламна компанія є Гугл Партнером;
 • Кожному новому клієнту з новим акаунтом повертаємо 10 000 грн на рекламу, при умові що він витратить таку суму за 2 місяці;
 • Кожен PPC спеціаліст має сертифікат від Google, що підтверджує його фаховість;
 • Обов’язкову екзменацію проходимо щороку, підтверджуючи оновлені знання;
 • Щомісячно подаємо Вам зрозумілу звітність;
 • Ціни доступні і швидко окупні
 • Маємо досвід більш ніж в 15 нішах, серед яких: медичний напрямок, перевезення, інтернет магазини, юридичні та будівельні послуги та багато іншого. 

Хочу безкоштовний аудит! 

Ну що, перший крок зроблено і посилання на сайт надіслано? Тепер команда Арт_Бро проведе безкоштовний аудит, щоб мати можливість проаналізувати бізнес, стан сайту та підготувати рекомендації. Ви нічого не втрачаєте надавши нам посилання, адже навіть якщо вирішете не співпрацювати, у вас залишиться непоганий аудит з конкретними порадами, частину з яких одразу можна буде передати програмісту в роботу! Але що робити якщо сайту нема?  

Чи можлива контекстна реклама без сайту? 

Звісно можлива, просто вона буде не така ефективна, як з сайтом. Гугл Адс дозволяє запускати рекламу на різні сторінки, наприклад – акаунт в Інстаграмі або оголошення в олх. Мінус цього підходу в тому, що ці всі ресурси швидко крадуть клієнта, а точніше – його увагу та присутність. Уявімо що ми вирішили замовити санчата племінниці на свято. Ось алгоритм дій: 

 • Вбиваємо в гугл запит – купити дитячі санки;
 • Бачимо видачу з різних сайтів;
 • Обираємо те оголошення, яке має найбільш привабливий вигляд (нехай це буде наше, з Інстаграм магазину);
 • Клікаємо по ньому, переходячи в Інстаграм;
 • Бачимо магазин з купою всього і тут же починаємо отримувати купу сповіщень, одне з яких від… колишнього/колишньої…

Все, капець, хана, на цьому етапі ми клієнта втрачаємо, він іде дивитись сповіщення одне за одним і забуває про наше існування. Саме тому радимо – краще зробити дешевий сайт на конструкторі і не відпускати увагу користувача, ніж зливати гроші, по суті розкручуючи сторонні сервіси. Але, щоб ви не вирішили, у будь-якому разі, варто розглянути контекстну рекламу, як потужний інструмент залучення потенційних клієнтів.

Сайту нема, хочу контекст! 

У мене вже запущена контекстна реклама, але результату нема

Контекстна реклама в Google Ads – це можливість отримати першого клієнта на наступний день після запуску. Якщо у Вас працює цей канал, а клієнтів нема, то або вона погано налаштована, або посадкові сторінки неякісні, або дійсно ваш бізнес вимагає іншого підходу. Щоб це зрозуміти, потрібно провести аналіз. 

Спеціалісти студії інтернет реклами Арт_Бро спочатку аналізують бізнес, а тоді вже радять які канали рекламування в інтернеті найкраще підійдуть. Якщо ми розуміємо, що контекстна реклама не для вас – то прямо про це кажемо і одразу надаємо поради. Наша задача зробити так, щоб ви почали добре заробляти і мали чим платити за послуги:) Для початку пропонуємо скористатись послугою – безкоштовний аудит акаунту Гугл Адс. Ви надаєте нам доступ для аудиту, і на протязі 1-4 дні (в залежності від завантаження) ми надсилаємо звіт помилок, що знайдено в акаунті. Частіше за все акаунтом займався сам власник, не розуміючи багатьох аспектів. Довірте рекламу нам, а самі спокійно розвивайте бізнес!

Замовити аудит акаунту! 

Ціна на контекстну рекламу в Гугл

На Вас очікує 2 види платежів – оплата Гуглу за кліки та оплата агенції за послуги. 

 • Денний бюджет залежить від багатьох факторів, озвучити його зможемо після розмови. В кожного бізнесу все по різному – комусь і 50 грн/день забагато, а комусть і 500 грн/день замало. Слід зауважити, що з 1 січня необхідно сплачувати 20% ПДВ тим, хто не є платником ПДВ. Але ця умова стосується не лише Гугла, але і Фейсбуку з Інстаграмом. 
 • Вартість послуг складає 20% від місячного бюджету але не менше гривневому еквіваленту 200 доларів, згідно курсу долара в той день, коли відбувається підпис угоди.

Діє знижка від 10% для: воїнів АТО, осіб з інвалідністю 1-ої та 2-ої груп, жінок та чоловіків, що потерпають від домашнього насилля, матерів одиначок. Окремо знижка для тих галузей, чия діяльність націлена на допомогу тваринам (деталі при зустрічі). Для отримання знижки, слід пред’явити відповідні документи, що підтверджують статус.  

В ціну входить робота SEO спеціаліста з аналізу та постановки тз, Гугл аналітика з налаштування систем відстеження та PPC спеціаліста з налаштування, запуску та ведення акаунта.

Всі оплати проводяться виключно офіційно – за угодою та по перерахунку на безготівковий рахунок ФОП, 3 група, що не є платником ПДВ. 

Приклад нашої роботи

Декілька років тому в Арт_Бро звернувся Замовник (тепер вже постійний Клієнт), який собі сам запустив контекстну рекламу. Кампанія працювала декілька місяців, а результату жодного. Ось які дії ми зробили:

 • Проаналізували сайт, на який вела контекстна реклама та знайшли масу проблем.
 • Розробили технічне завдання програмісту, який виправив все, що було потрібно.
 • Зібрали семантичне ядро (набір слів, якими Вас може знайти потенційний замовник у пошуці), адже раніше в кампанії стояло безліч загальних термінів в широкому типі відповідності. Це означало, що він “зливав гроші в трубу”.
 • Переробили повністю структуру кампаній та груп оголошень.
 • Розподілили по групам семантичне ядро в правильних типах відповідності. 
 • Повністю переписали всі оголошення та додали по декілька до кожної групи.
 • Пропрацювали список мінус слів.
 • Пропрацювали розширення.

Результат роботи втішив всіх: бюджет зменшився, адже ціна за клік впала, бо кампанія стала набагато якісніша; кількість кліків виросла з 3,5 тисяч до 9 тисяч. Зауважте, що ці результати при меншому бюджеті, ніж було раніше. І ГОЛОВНЕ – почались дзвінки та замовлення! 

контекстна реклама - Арт_Бро

Хочете такий результат і собі? Тоді телефонуйте за номером +380987087870 А ще краще – кидайте одразу на Вайбер посилання на свій сайт, щоб ми його проаналізували. 

 

Тепер трохи води або що таке контекстна реклама

Контекстна рекламаКонтекстна реклама – це текстові оголошення, які показуються користувачеві за певними запитами. Рекламодавець додає запити в налаштування рекламної кампанії. Оголошення будуть показуватися користувачеві тоді, коли він виявив інтерес до певних послуг або товарів. Переваги контекстної реклами, гарантують успіх сайту і залучення нових клієнтів.

Отже, якщо Вам необхідно залучити на свій сайт багато потенційних клієнтів, то найефективніший спосіб – контекстна реклама. Опишемо її незаперечні плюси:

 • Універсальність. Вона дозволяє поширювати інформацію про будь-які види послуг і товарів
 • Ефективність. Оголошення бачать лише ті користувачі, які зацікавлені в покупці. Головне правильно підібрати ключові запити
 • Оплата. Факт відвідування Вашої реклами оплачується потенційним клієнтом
 • Гнучкість контекстної реклами. У будь-який момент є можливість редагування оголошення, редагування списку ключових слів і ставки ціни за клік
 • Обширна інформація. Доступність інформації про кошти на рахунку, кількості заходів та кількості запитів за певними словами
 • Широке охоплення в Google AdWords. До даної реклами, можливо, підключати різну кількість ключових слів

Для запуску контекстної реклами необхідний якісний сайт. В гіршому випадку може підійти сторінка в соціальних мережах, але ми радимо таки рекламувати веб-сайт, бо на ньому легше завоювати увагу та довіру потенційного клієнта. Якщо сайту немає, команда “Арт_Бро” може його розробити за доступною ціною.

Якщо говорити про пошукову рекламу, то специфіка роботи досить проста – людина вбиває певне ключове слово в пошуковій мережі Гугл та отримує видачу, що складається з контекстної реклами та органіки. Оголошення, що відносяться до контекстної реклами розміщуються вгорі та внизу сторінки. Наше завдання зробити так, щоб Ваша посадкова сторінка була на перших місцях.

 

Важливо розуміти, що контекстна реклама є каналом, який дозволяє працювати з гарячою аудиторією. Якщо в соціальних мережах ми показуємо оголошення певній цільовій аудиторія, яка не факт, що хоче купити, то в Гуглі ми показуємо рекламу саме тим, хто шукає наш товар/послугу.

У вартість послуги “Контекстна реклама в Гугл” входить робота: SEO спеціаліста, який проведе аудит сайту та надасть пропозиції з покращення сайту; аналітика з підключення Гугл Аналітики та налаштування конверсій; програміст (за необхідністю); PPC спеціаліст (людина, що налаштовує, запускає та обслуговує аккаунт Гугл Адс)

Від 1 дня до тижня. Все залежить від об’єму роботи.

Вартість послуг з налаштування та запуску контекстної реклами складають 20% від місячного рекламного бюджету, що буде витрачений в Гугл Адс, але не менше ніж гривневий еквівалент 200 доларам. Надсилайте посилання на свій сайт, ми проаналізуємо його, надамо безкоштовні поради з покращення.

Телефонуйте за номером або пишіть у Вайбер +38 098 708 78 70. Наш PPC спеціаліст залюбки проведе безкоштовний аудит сайту, відповість на всі питання та надасть комерційну пропозицію

Досягнення результату від роботи контекстної реклами залежить від таких факторів:

– наскільки якісно запущена реклама у всіх її проявах;

– наскільки добре оптимізований сайт;

– наскільки добре менеджер буде консультувати клієнта.

Команда “Арт_Бро” складається з сертифікованих досвідчених спеціалістів у галузі маркетингу. Ми проведемо аналіз Вашого сайту та надамо поради щодо його покращення; зробимо тестові дзвінки, щоб зрозуміти рівень підготовки ваших менеджерів; при потребі – допоможемо з розробкою скриптів прийму замовлень; створимо акаунт в Гугл АДС та запустимо якісну рекламу.

Арт_Бро – надійний партнер у пошуку клієнтів

Ви вирішили збільшити потік клієнтів? Замовте контекстну рекламу. Наша команда займається просуванням сайтів на протязі багатьох років. Всі проекти, за які ми беремося, і які Замовник дозволяє довести до ладу, завжди успішні. 

Вартість послуг Арт_Бро залежить від побажань клієнта, але ми запускаємо кампанію від 50 гривень в день. Ціна за налаштування кампанії буде залежати від обсягу необхідної роботи. Надаємо своєму клієнтові повну звітність. Всю детальну інформацію можна отримати від нашого менеджера за телефонами вказаними на сайті. Довіртеся професіоналам, і Ваш сайт буде на перших позиціях!