Контекстна реклама – налаштування та запуск

Контекстна рекламаЩо таке контекстна реклама і як вона може впливати на Ваш бізнес? Дана реклама – це текстові оголошення, які показуються користувачеві за певними запитами. Рекламодавець додає запити в налаштування рекламної кампанії. Оголошення будуть показуватися користувачеві тоді, коли він виявив інтерес до певних послуг або товарів. Переваги контекстної реклами, гарантують успіх сайту і залучення нових клієнтів.

Звичайно, зробити це самому непросто, так як потрібні необхідні знання та навики. Наша компанія пропонує кваліфіковані послуги з просування Вашого сайту. Хочете отримати справжніх клієнтів в перші 2-3 дні після запуску кампанії? Компанія Арт_Бро зробить це можливим!

Замовити безкоштовний запуск

Контекстна реклама – незаперечні переваги

Якщо Вам необхідно залучити на свій сайт багато потенційних клієнтів, то найефективніший спосіб – контекстна реклама. Опишемо її незаперечні плюси:

  • Універсальність. Вона дозволяє поширювати інформацію про будь-які види послуг і товарів
  • Ефективність. Оголошення бачать лише ті користувачі, які зацікавлені в покупці. Головне правильно підібрати ключові запити
  • Оплата. Факт відвідування Вашої реклами оплачується потенційним клієнтом
  • Гнучкість контекстної реклами. У будь-який момент є можливість редагування оголошення, редагування списку ключових слів і ставки ціни за клік
  • Обширна інформація. Доступність інформації про кошти на рахунку, кількості заходів та кількості запитів за певними словами
  • Широке охоплення в Google AdWords. До даної реклами, можливо, підключати різну кількість ключових слів

Арт_Бро – надійний партнер у пошуку клієнтів

Ви вирішили збільшити потік клієнтів? Замовте контекстну рекламу. Наша команда займається просуванням сайтів на протязі багатьох років. Всі проекти, за які ми беремося, завжди успішні. Сайти, з якими ми провели певну роботу, завжди знаходяться на перших позиціях в Гугл. Ми відкрита команда і наші проекти можна побачити в інтернеті, а також прочитати відгуки клієнтів про виконану нами роботу.

Вартість послуг Арт_Бро залежить від побажань клієнта, але ми запускаємо кампанію від 50 гривень в день. Повна ціна кампанії буде залежати від обсягу всієї роботи. Надаємо своєму клієнтові повну звітність. Всю детальну інформацію можна отримати від нашого менеджера за телефонами вказаними на сайті. Довіртеся професіоналам, і Ваш сайт буде на перших позиціях!