Ціни виготовлення вивісок

Ціна виготовлення вивісок - Арт_броКожному магазину або іншому комерційному об’єкту необхідна якісна і красива вивіска. Часом, коли виникає необхідність купити вивіску, складно зорієнтуватися в пропозиціях, якими наповнений інтернет.

Ціни виготовлення вивісок залежать від:

  • Розміру
  • Використовуваних матеріалів
  • Наявності підсвічування, її якості і кількості (світлодіодні об’ємні букви або підсвічування площі вивіски кількома промисловими світильниками)
  • Складність виготовлення (витрати часу на різання пластику при створення об’ємних літер будуть залежати від складності шрифту написання)
  • Складність монтажу (зовнішніх робіт).

Розрахувати вартість онлайн зручно і швидко

Для зручності клієнтів, на сайті «Арт_бро», скоро буде розміщений калькулятор для розрахунку вартості вивіски. Вказав основні характеристики, можна отримати попередню ціну і зорієнтуватися щодо майбутніх витрат. У калькуляторі передбачено заповнення параметрів вивіски, які становлять велику витратну частину в процесі виготовлення. Точний розрахунок буде проведений менеджером, після виїзду на місце замірів. На сайті також можна оформити попереднє замовлення.

Розрахувати вартість вивіскиx
Помилка! Вибачте за незручності. Спробуйте ще раз або зв'яжіться з нами іншим способом.

Оберіть тип вивіски

Об'ємні букви
Cвітлові короби (лайтбокси)
Акрилайт
Пласка вивіска
Банер

Введіть розміри

Уточнюючі запитання

Вивіска має бути світлова?

Чи є у Вас дизайн-проект?

Чи потрібно робити погодження вивіски?

Розрахунок готовий! Заповніть форму і наш менеджер зв’яжеться з вами.

 

Дизайн в основі привабливості реклами

При виборі вивіски, не забувайте про такий важливий аспект, як дизайн. Візуальна привабливість – одна з умов активного інтересу покупців до торгової точки. Наші дизайнери запропонують кращі і актуальні рішення, в сегменті останніх трендів і моди.

На сайті компанії «Арт_бро» можна подивитися приклади наших робіт. Фотогалерея регулярно поповнюється. Дякуємо нашим клієнтам за довіру. Продовжуємо робити ваш бізнес максимально привабливим!

Види вивісок, які ми виготовляємо

  лайтбокси друк банерів