Від чого залежить вартість сайту?

Все більше представників бізнесіндустрії цікавить вартість сайту та нюанси його створення. Це пов’язано з переміщенням бізнесу у простір мережі. Незалежно від виду контенту, розважального, творчого чи торгівельного більшість сторінок в Інтернеті створено з метою заробітку. Одні займаються монетизацією свого ресурсу (реферальні системи, рекламні блоки), іншим ресурс приносить Клієнтів. Тому розробка власного порталу гарне капіталовкладення, при умові що сайт просувають. 

вартість сайту - Арт_Бро

Фактори, що впливають на вартість сайту

Всі портали відрізняються наповненням та дизайном, мають різний набір функцій. Однозначна ціна може бути визначена лише за умови готового технічного завдання. Воно визначає складність проекту. Наприклад, щоб створити сайтвізитівку, звісно, необхідно менше зусиль ніж для розробки повноцінного порталу чи онлайнмагазину. Загалом, на вартість впливають три основних фактори:

  • Платна чи безкоштовна система управління – CMS;
  • Складність реалізації проекту для спеціалістів;
  • Дизайн та його елементи.

Повноцінна веб студія завжди має необхідний штат: дизайнери, програмісти, копірайтери та SMMспеціалісти. Тоді як “домушники” виконують всю роботу самостійно, максимум в парі. Звісно, продукт, створений командою, в якій кожен відповідає за свій сегмент роботи, буде якіснішим. Одній людині важко бути компетентною у всьому. До того ж, розробка сайтів фрілансерами частіше залишається підробітком, ніж професійною профільною діяльністю, часто це позначається на якості готового проекту.

Правильний вибір агентства – вдала інвестиція

В Арт_Бро працюють талановиті дизайнери, розумні програмісти та креативні копірайтери. Ми створюємо тільки якісні проекти, орієнтуючись на споживача. Крім створення самого порталу, можемо допомогти з його оптимізацією, популяризацією та наповненням. Опишемо ваш товар та створимо цікавий власний блог з корисним наповненням. Також допомагаємо отримати дозвіл на зовнішню рекламу у Львові.

Приходьте до нас у місті Львів і ми розкажемо, що потрібно для створення вашого майбутнього мережевого бізнесу. Якщо Ви не зі Львова, то телефонуйте, адже ми обслуговуємо всю Україну. Наші професіонали із задоволенням пройдуть шлях від зачатку вашої ідеї до готового сайту під ключ. Ми розуміємося в тонкощах комерції та знаємо, що любить споживач. Ви отримаєте, виключно, унікальний продукт за приємною ціною.

Обирайте правильно та інвестуйте вдало!

Від чого залежить вартість сайту?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *