Дозвільні документи на вивіску

Щоб ваша табличка існувала у місті Львів законно, треба отримати дозвільні документи на вивіску. Перед цим варто визначитись, якою саме є конструкція: рекламною чи інформаційною. Рекламою, не буде вважатися табличка, площею до 1 метру, яка містить назву компанії або торгової марки, години роботи. Вона може бути розміщена в межах будівлі, в якій знаходиться сама організація, на висоті лише першого поверху. У всіх інших випадках, розміщена інформація вважається зовнішньою рекламою. Тоді оформлювати треба дозвіл на рекламу.

Як отримати та погодити дозвільні документи на вивіску?

дозвільні документи на вивіску - Арт_Бро

Займається цим питанням управління архітектури. А якщо мова йде про Старий Центр –  управління охорони історичного середовища, опираючись на правила розміщення вивіски. З ними необхідно погодити проект. Щотижня відбувається засідання комісії в Міській Раді, на розгляд якої, вищевказані управління подають пакет документів. В нього має обов’язково увійти:

  • Заява до органів керування архітектурою та історичними пам’ятками;
  • Проект, який містить ескіз та детальну інформацію про майбутню конструкцію;
  • Копія документів на право власності або договір тимчасового користування приміщенням;
  • Дозвіл співвласників;
  • Виписка з ЕДР про реєстрацію ПП або СГ.

Протягом десяти робочих днів дається відповідь: підприємець отримує паспорт вивіски, або ж її проект віддають на доопрацювання. Важливим моментом є мова оформлення таблички. Органи самоврядування не видадуть дозвільні документи на вивіску, якщо вона складена не українською. Виключення складають компанії, з оформленою іноземною назвою власної торгової марки.

Ми цінуємо ваш час

Збір пакету документів – доволі енергозатратна справа. Крім того, потрібно розробити дизайн вивіски, що відповідає всім естетичним та технічним вимогам. Для пересічної людини, нелегко вирішити самотужки і питання розміщення реклами.

Молода та перспективна рекламна компанія «Арт_Бро» розуміється на юридичних та технічних аспектах, та має чималий досвід у цій сфері. А головне, вміє розробити рекламу та таблички, які виконують свою головну функцію: привертають увагу та приваблюють клієнтів.

Ми знаємо як створити те, чим будуть задоволені інстанції та причаровані покупці. Звертайтесь до професіоналів своєї справи!

Примноження вашого успіху – наша найкраща винагорода!

Дозвільні документи на вивіску

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *