Замовити банери для будь-якого часу року

Замовити банери, означає прийняти вірне рішення для ефективної зовнішньої реклами. Друк банерів – потрібна послуга для тих, хто бажає бути у всіх на виду. Спеціальне тканинне полотно, яке має інформаційний або рекламний зміст можна розмістити:

 • На фасадах будівель
 • На мостах
 • На стадіонах
 • На тимчасових конструкціях
 • Уздовж загороджень
 • При оформленні виставкових павільйонів, конференц залів
 • Під час проведення промо-акцій та ін.

замовити банери - Арт_Бро Львів

Дана продукція дозволяє голосно заявити про свій бренд. Також, можливо замовити банер на день народження, ювілей, весілля, банер для фотозони і багатьох інших свят. Замовити банери з різних матеріалів для використання на вулиці і всередині приміщень пропонує дизайн студія Арт_Бро Львів. Ми зможемо не тільки якісно і своєчасно виконати замовлення, а й допомогти з упаковкою, доставкою та монтажем.

Замовити банери з різних матеріаліввиготовлення банерів

Банери можуть мати різні розміри. Замовити банери можна з різних матеріалів із застосуванням нових технологій. Міцні матеріали добре пристосовані до різних погодних умов. Для друку застосовують спеціальне чорнило, яке стійке до впливу сонячного світла, вологи, до стирання.

Матеріали, на яких виробляється друк, відрізняється різноманітністю. Вибір залежить від умов використання банера і особливостей зображення. Це може бути: тканина, сітка, поліетиленове або вінілове полотно, банерний папір. На вулиці найчастіше використовують саме вінілові і поліетиленові банери.

Однією з переваг при замовленні банера, є швидкість виробництва. Ще одна перевага такої реклами – це доступна ціна. Термін служби банера досить великий. Важливим моментом є перше враження. Яскравість, довговічність, привабливий і ефектний вигляд гарантує зацікавленість потенційних клієнтів.

Банери зовнішньої реклами мають велику кількість плюсів:

 1. Стійкість і міцність, довгий термін експлуатації
 2. Розумні і адекватні ціни
 3. Широкий вибір ідей і рішень
 4. Реалізацію макета банера відповідно до побажань клієнта
 5. Оперативність виготовлення і надійність

Тому, якщо виникла потреба швидко, недорого і ефективно провести рекламну кампанію, зверніться до фахівців для замовлення банера. Зовнішня реклама від професіоналів забезпечить Вам не тільки наплив клієнтів, але і відмінну репутацію.

Замовити банери для будь-якого часу року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *