Вибрати дизайн візиток – навіщо це потрібно

 вибрати дизайн візиток - Арт_Бро

При відкритті власного бізнесу є кілька важливих моментів. Вибрати дизайн візиток і виготовити їх, а також створити сайт. Як правильно замовити створення сайту ми писали в статті, а зараз розповімо саме про візитки.

Візитна картка – незамінний атрибут ділової людини, від вибору дизайну візиток залежить яке враження залишиться у співрозмовника. Візитка одночасно компактно передає інформацію про бізнес або людину і надає шанс справити перше враження. Тому грамотно продуманий дизайн візитки служить показником рівня бізнесу і забезпечує відмінну рекламу.

Дизайн безпосередньо залежить від призначення картки. Корпоративні візитки використовуються для презентації компанії і в рекламних цілях. Ділові візитні картки служать для подання власника і його виду діяльності.

Візитна картка – це не обов’язково білий прямокутник з чорним текстом. Ексклюзивні, дизайнерські картки запам’ятаються набагато швидше і не загубляться в загальній масі. При виборі дизайну візиток компанії найкраще дотримуватися корпоративного стилю.

На що орієнтуватися, вибираючи дизайн візиток

Стандартний розмір візитної картки – 90х50 мм або 85х55 мм (євростандарт). Такий розмір зручний для зберігання, а значить і для збереження візитки.

Для виготовлення візиток в основному використовується щільний папір / картон з глянцевою або матовою поверхнею, може бути використаний дизайнерський папір, метал, шкіра, дерево, пластик. Все залежить від смаку і можливостей клієнта.

Вибір кольору може бути хорошою «зачіпкою» для того щоб виділитися із загальної маси. Яскраві кольори добре підходять для рекламних і ділових візиток людей творчих професій або працюють в сфері послуг. Для представників компаній, візитки часто виконуються в класичних кольорах, при цьому досвідчені дизайнери завжди допоможуть правильно розставити акценти.

Шрифт на візитці може бути будь-яким, але він повинен легко читатися. Ім’я, прізвище друкуються напівжирним шрифтом більшого, ніж решта тексту, розміру. Складна в’язь, курсив ускладнюють сприйняття інформації.

Яку інформацію містить візитка з хорошим дизайном

Розміщення даних на візитці має бути доступним до сприйняття і містити необхідну інформацію. На корпоративній візитці вказуються назва фірми, вид діяльності, логотип, номер телефону, e-mail, сайт і адресу підприємства. На ділових візитках додаються ім’я, прізвище, посада.

На зворотному боці візитки можна нанести карту і схему проїзду, перелік товарів і послуг, дисконтні програми, спецпропозиції, зображення предмета, пов’язаного з діяльністю. При необхідності робити додаткові позначки, цю сторону залишають чистою.

Для створення візитки необхідно враховувати масу нюансів щоб досягти поставленої мети. Цією майстерністю досконало володіють дизайнери і художники студії «Арт_Бро». Креативність, почуття стилю, використання сучасних матеріалів, висококласне поліграфічне обладнання дозволяють створювати унікальні візитки високої якості.

Вибрати дизайн візиток – навіщо це потрібно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *