створити логотип - Арт_Бро

Ви хочете мати фірмовий знак, який би міцно асоціювався з вашою компанією товаром або послугами, значить вам необхідно створити логотип. Логотип є візуальним образом бренду. Він повинен відповідати сфері бізнесу та особливостям компанії, бути унікальним і незабутнім. Умовно логотипи діляться на наступні види:

  • графічні – знаки, символи, абстракція. Легко сприймаються і викликають чіткі асоціації в підсвідомості людей. (Apple, Honda, Nike)
  • текстові – короткі і чіткі назви компаній або абревіатури, для компаній зі складними і многословними назвами. Легко запам’ятовуються при якісному підборі шрифту і кольору. (Coca-cola, Google, NASA)
  • комбіновані – використовується як текст, так і графіку, доповнюючи переваги один одного. (McDonald’s)

Щоб створити логотип необхідно вивчити вашу цільову аудиторію, визначитися з ідеєю бренду, знайти команду однодумців готову реалізувати ваш задум. Дизайнерська студія «Арт_Бро» команда професіоналів, здатна розробити найцікавіші і ефективні логотипи.

Створити логотип – основні правила

Для створення працюючого логотипу необхідно дотримуватися певних правил.

  • Чим простіше, тим краще. Простий логотип, а не переобтяжений деталями, легко сприймається і запам’ятовується, незалежно від розмірів.
  • Логотип повинен бути унікальним, відповідати тематиці бренду, сприяти ідентифікації серед конкурентів.
  • Обраний шрифт повинен бути чітким, зручними для читання і відповідати напрямку бізнесу. Можна поєднувати кілька видів шрифту, але головне не перестаратися.
  • При виборі кольору немає особливих обмежень. Головне – правильне поєднання кольорів і відповідність корпоративному стилю.
  • Універсальність логотипу заснована на тому, що він повинен однаково добре виглядати на візитках, бланках, сайті, значки, рекламних банерах. Тому необхідно переконатися, що в будь-якому розмірі він буде досить відмінним і виглядати привабливо.

Немає необхідності вивчати всі тонкощі створення логотипу, досить визначитися з концепцією і звернутися до фахівців. Творча команда дизайнерської студії «Арт_Бро» володіє достатніми знаннями і досвідом для створення унікальних і комерційно успішних логотипів. Також ми писали про вибір дизайну візиток. Робимо правильний вибір.

Як грамотно створити логотип

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *