Натуральна косметика Vesna

Студія дизайну та реклами Арт_Бро вітає власницю магазину Vesna, пані Інну, з відкриттям бізнесу у Львові, та перемогою в нашій номінації КЛІЄНТ МІСЯЦЯ. І вже за традицією, ми підготували інтерв’ю з цікавими запитаннями для переможця.

Натуральна косметика Vesna1. Пані Інна, коли і як народилася ідея відкриття Вашого магазину “Весна”? Як Ви прийшли в цю індустрію?

Ідея створення власних магазинів виношувалась в мені з дитинства, я дуже горіла тим, щоб мати власну справу, творити щось особливе для людей, бути відповідальною саме за свій продукт, бути корисною людству в цілому.

Але багато років не було можливості, а головне – не вистачало сміливості.

Магазин у Львові був моєю особливою мрією, тому я тримала цей курс для себе і як тільки  випала нагода, я відчула серцем, що маю саме зараз це робити.

У світ творення косметичних засобів мене привела необхідність створювати якісну, натуральну косметику для своєї сім’ї. Для мене принциповим є безпека засобів для маленької та дорослої людини, повага та бережне ставлення до всього живого в природі.

Саме тому наша косметика є рослинною і не тестується на тваринах.

2. Як Ви вважаєте, чим саме повинен привертати увагу Ваш магазин натуральної косметики?

Коли я відкривала магазин у Львові, я думала, що ми назвемо його магазин для Людей! Тобто, людяний, справжній, добрий. Я мрію, що саме магазин Весна у Львові буде теплим, затишним місцем, де кожна людина буде почутою, кожен зможе отримати якісну, професійну допомогу. Моя мрія, щоб ніхто не почувався в безнадії, сам на сам зі своїми проблемами. Весна для того й створилась, щоб відроджувати справжнє життя скрізь!

3. Скільки часу зайняла процедура підготовки до відкриття?

Цей магазин у Львові ми відкрили феноменально швидко.

зовнішня реклама від Арт_Бро

За місяць ми зробили неможливе – підібрали приміщення, дизайн, облаштування меблів, техніки, персонал. Це дуже короткий термін, було дуже важко фізично і психологічно виснажливо, але ми справились і задоволені результатом.

4. Яку ціль Ви ставили перед собою відкриваючи магазин?

Про ціль відкриття магазину, я вже говорила вище, але ще означу, що для нас важливо: пропагувати українського виробника,  підвищувати авторитет України в світі, дати людям альтернативу якісного догляду за тілом, щоб всі відчували себе впевнено і красиво.

5. Як Ви оцінюєте рівень магазинів з продажу натуральної косметики у Львові?

Перед відкриттям, ми досліджували магазини косметики у Львові. Вибір величезний, але сумно, що майже нема з чого вибрати. Замість натурального, природного людям пропонують яскраву, з їдким запахом, хімічну косметику, називаючи її натуральною. Шкода  що люди ведуться на це. Хоча є деякі виробники, які пропонують досить цікаві продукти. І це радує, що все ж таки ми йдемо всі вперед.

6. Чому вибрали саме цю назву свого бізнесу? Це з чимось пов’язано?

Весна – це відродження, це свіжість, молодість, повнота, буяння. Весна – це гарний настрій, краса лісу, квітів, спів птахів. Саме весною оживає кожне дерево, сила життя перемагає.

От тому в нас і така назва. Сила природи має перемогти!

7. Що для Вас важливіше: бізнес, який приносить задоволення, чи бізнес, який приносить прибуток?

Що для мене бізнес? Якщо чесно, я ще не відчуваю, що це бізнес. Для мене – це стиль життя, справа, яка надихає, зцілює, постійно мотивує розвивати себе.

8. Що будете робити для того, щоб відношення з клієнтами були довгостроковими?

Ми дуже хочемо і мріємо знайти відданих однодумців, які будуть допомагати в поширенні еко-ідеї. Для цього ми плануємо просвітницькі заходи, майстер-класи, презентації. Ми будемо завжди щирими і добрими, саме так ми плануємо налагодити довгострокову дружбу.

9. Чи будуть в магазині знижки і якщо так, то для кого?

Так як ми монобрендовий магазин від виробника, ми вирішили саме у Львові запропонувати всім гарантовану  постійну знижку 10%.

А також є постійні знижки на товар тижня, є акції до свят, розпродажі.

10. Чи будуть у Вашому магазині унікальні товари?

Щодо унікальних товарів, то як на мене, вся наша косметика є унікальною, авторською, цілющою. Особливо хочу згадати про наші мацерати – настоянки трав на оліях, які ми виготовляємо самі, наш зубний порошок, який став улюбленим в покупців, наша сироватка регенеруюча, яка нереально ефективна при будь-яких проблемах зі шкірою.  Унікальним товаром в нас є шовк для волосся за власною рецептурою, наш базовий крем на мацератах смородини та амаранту. Вся наша продукція виготовлена з такою неймовірною любов’ю, що вона вся є унікальною.

11. Чи не плануєте з часом розширення бізнесу? Магазини в центрі?

Ми плануємо відкривати магазини в усіх областях України, плануємо декілька магазинів у Львові.

Натуральна косметика Vesna  12. Хто Ви за освітою?

Мені важко означити свою освіту, тому що я її здобуваю все своє життя. Останні 5 років я вивчаю хімію, травознавство, дерматологію, медицину, фармакологію з усіх можливих джерел у світі. До цього я вивчала більше 10 років народне мистецтво української вишивки, до цього я вивчала психологію, педагогіку, літературу. Маю два червоних дипломи з педагогічною спеціальністю, а освіт по факту, в голові та досвіду в руках дуже багато.

13. Як і де навчалися азам бізнесу?

Бізнесу я не навчалась ніде, все вийшло природно. Я інтуїтивно дію, керуючись сердечними відчуттями і мотивом зробити якомога краще. Кожного разу краще! Ось, для мене рушій бізнесу і основна наука.

14. Як будете навчати персонал? (тренінги і т.п.)

Перед прийняттям на роботу я особисто навчала персонал, в нас є власна корпоративна книга, в якій описана філософія бренду та ключові питання. Ми проводимо цікаві, інтерактивні збори колективу, на яких обговорюємо всі питання, навчаємось разом.

15. Яку ціль ставили перед собою відкриваючи бізнес?

Відкриваючи бізнес я керувалась декількома цілями. Особиста – допомогти дітям: не хворіти, не мати проблем зі шкірою, зміцнити імунітет, відчувати себе впевнено , красиво, доглянуто. А також планетарну ціль – берегти планету від небезпечних компонентів, які є в косметиці, що знищують ґрунти, зменшити кількість пластику, допомогти людству відчувати себе в єдності з природою.

16. Скільки людей працює у Вашому магазині?

В магазині у Львові на сьогодні працює 4 людини, які розділяють відповідальність, залежно від своїх умінь та навичок.

17. Без чого не вийде ні один клієнт з Вашого магазину Vesna?

Жоден клієнт нашого магазину Весна,  не вийде без турботи та поваги до себе! Кожен, хто прийшов за впевненістю в своїй унікальній красі, отримає її, бо ми не прикрашаємо, ми впевнюємо,  що всі красиві і допомагаємо це відчути і побачити через якісний, природний догляд за тілом.

Вдячні пані Інні за приділений час та цікаві відповіді. Бажаємо процвітання бізнесу!

Рекламна компанія Арт_Бро виготовила  магазину з натуральною косметикою Vesna:
– поліграфію (запрошення, візитки, листівки, плакати)
зовнішню рекламу та її погодження в міській раді (вивіска, касетон)

Дякуємо за довіру та співпрацю!

Натуральна косметика Vesna

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *