Виготовлення банерів

Одна з найбільш затребуваних послуг рекламників – це виготовлення банерів. Кожен творець бізнесу хоче мати своє обличчя. Тому, такі конструкції часто використовуються в якості вивісок. Також, ці матеріали популярні при створенні фотозони на День Народження. Розробляються вони за ескізом від графічних дизайнерів. При цьому, враховується концепція компанії та побажання замовника. Для святкування краще шукати фірми, які пропонують в оренду конструкції. Це заощадить величезну частину бюджету.

Виготовлення банерів і інші види зовнішньої реклами

Виготовлення банерів - Арт_Бро

Якщо ви не хочете розполохати всіх потенційних клієнтів, вивіска компанії повинна вселяти довіру. Для цього потрібно подбати про власний логотип, палітру тонів, вибрати відповідний для концепції шрифт і матеріали. Якщо мова піде про місто Львів, то в старій частині міста взагалі існує маса заборон, в тому числі на кричущу палітру і штучні матеріали. Крім того, якщо в планах використовувати англійську мову в написах, то слід братися за реєстрацію власної торгової марки чи бренду.

Виготовлення банерів успішно замінюють і інші конструкції, їх вибір – питання смаку і фінансів. До них відносяться:

  • Плоскі вивіски;
  • Лайтбокси;
  • Об’ємні літери;
  • Касетони;
  • Акрілайти.

Крім красивого зовнішнього вигляду, варто дивитися на якість і обходити стороною дешеві китайські матеріали. Вивіска часто знаходиться на вулиці і призначена для тривалої експлуатації. Тому економія тут може вилитися в приказку: “Скупий платить двічі”.

Приходьте в Арт_ Бро за виготовленням банерів і не тільки!

Наша компанія пропонує вам розробку унікального ескізу і створення вивісок! Конструкції складаються виключно з українських і німецьких довговічних матеріалів. Ми впевнені в якості та надаємо рік гарантійного терміну.

Даруємо дизайн, при замовленні на суму більше 3000 грн. Зуміємо пройти комісію міської ради і успішно отримати дозвіл на установку. Допоможемо запатентувати власну торгову марку. Ваша вивіска змусить постукати в двері саме натхненних клієнтів, а не незадоволених порушеннями представників влади.

Ми подбаємо про всі монтажні роботи і з легкістю подолаємо будь-яку висоту.

Також, пропонуємо оренду конструкції, і у нас можна замовити будь-який банер для фотозони.

Співпрацюємо не тільки з жителями Львова, а й відправляємо замовлення посилкою в Європу і по всій країні.

Кажуть, що справжній успіх не купити за гроші … Але з нами можна створити його невід’ємну частинку – гідне обличчя вашої компанії!

Вас не засмутить ціна! Звертайтеся, ми чекаємо саме вас!

Друк та виготовлення банерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *