Метод піраміди при написанні текстів

Створенню якісних друкованих матеріалів допоможе метод піраміди. Він полягає в подачі основної інформації на самому початку тексту. Практикувати його почали за часів Другої Світової. Тоді зв’язок був мінливим ​​і існував ризик його різкого обриву. Тому спочатку намагалися дати найважливіше. А вже потім розмовляли про другорядне. За тим же принципом працює метод країв. Досвідчений копірайтер знає, що найяскравіше читач сприймає твердження на початку і кінці тексту.

метод піраміди - Арт_Бро

Які переваги дає метод піраміди?

Аудиторія завжди оцінює матеріал по його початку. Читаючи перший абзац, людина визначається з тим, наскільки корисний йому контент і чи варто взагалі продовжувати ознайомлення. Якщо в перших реченнях “налито багато води”, людина просто втомиться і покине сайт.

Перевернута піраміда дає можливість загострити увагу читача і не відпустити його з перших секунд. У першій частині автор повинен відповісти на основні сім питань (принцип 7W). Англійською вони звучать так:

  • Who? (Хто?);
  • What? (Що?);
  • Whome? (Кого?);
  • When? (Коли?);
  • Where? (Де?);
  • Why? (Чому?);
  • Which? (Як?).

Далі, в середині контенту потрібно описати подробиці і тільки в кінці, давати додаткову інформацію. Метод піраміди доречний в рекламних матеріалах, привітаннях і розсилках. При створенні інформаційного, новинного або аналітичного матеріалу принцип 7W зберігається, але розміщується в центрі статті.

Саме реклама покликана привертати, тому чіпляючим повинен бути не тільки початковий абзац, а й заголовки і підзаголовки. Вони повинні бути максимально інформативними. Сам текст повинен бути добре структурований для кращого сприйняття. Величезне значення мають цифри, графіки, таблиці і фото. Вони розбавляють і надають відчуття достовірності.

Ви замовляєте – ми створюємо!

Людині без досвіду дуже важко самостійно наповнювати сайт. Якщо ви не можете визначитися з видом тексту або не знаєте, з чого починати, на допомогу прийдуть копірайтери “Арт_Бро”. Ви отримаєте цікаві матеріали, без води і плагіату.

Досвідчені редактори створять індивідуальне завдання, з урахуванням технічних параметрів. Ваш сайт сподобається пошуковику, якщо ви довірите його наповнення в наші досвідчені руки. Крім цього, контент буде цікавим і читабельним. Знаємо, як писати тексти, що продають.

Ми знайомі з психологією продажів і вміємо вигідно розставляти акценти.

Ви потрапите туди, де співпраця приносить користь!

Ми подбаємо про ваш блог! Ціна вас не засмутить.

Приймаємо замовлення в місті Львів та по всій Україні.

Метод піраміди при написанні текстів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *