7 перевірених особисто способів, як розкрутити бізнес – меблевий магазин (Частина 1)

Сьогодні розповім, як розкрутити бізнес у вигляді меблевого магазину. У статті йтиметься про офлайн і онлайн методах, що відмінно працюють саме в цій сфері бізнесу, але застосовуються майже в будь-якій сфері. Практичні поради засновані на власному досвіді розкрутки бізнесів моїх замовників.

Цей матеріал допоможе чітко зрозуміти – як можна рекламувати свій магазин меблів. Після прочитання Ви зможете зайнятися просуванням самостійно, подати чітке технічне завдання своїм підлеглим або підрядникам.

ВАЖЛИВО! Навіть якщо вирішите довірити розкрутку фірми професіоналам, потрібно чітко розуміти, що і як вони повинні робити. Без контролю, всі зусилля і вливання бюджетів можуть виявитися марними.

Як розкрутити бізнес – меблевий магазин – спочатку безкоштовні ОНЛАЙН методи

Почати розкрутку магазину меблів варто зі збору семантичного ядра. Про те, як це робиться писала раніше ось тут. Якщо не хочете морочитися, то зареєструйтесь у сервісі контекстної реклами Гугл Адс. Там зайдіть в інструменти і налаштування, клікніть на планувальник ключових слів, виберете «знайти нові ключові слова», налаштуйте регіон, мову і пропишіть основні ключі. Нижче, на прикладі видачі, можна побачити, що я задала 3 ключі: «купити меблі», «магазин меблів», «продаж меблів». Сервіс показав скільки людей по Львову в місяць вбивало цей запит, а також – зібрало схожі запити, які і будуть складати наше семантичне ядро.

як розкрутити бізнес - Арт_Бро

Далі, потрібно завантажити всі ці запити, натиснувши на «скачати варіанти ключ. слів». Після скачування, відсортуйте запити таким чином, щоб дивани були з диванами, шафи з шафами, а то, що взагалі не продається, було в окремому списку мінус-слів.

7 перевірених особисто способів, як розкрутити бізнес - меблевий магазин (Частина 1)

Цей список ключових слів дозволяє розуміти, як потенційний клієнт може шукати бізнес в інтернеті. Простими словами – це мова, якою розмовляє замовник. Важливо знати цю мову, щоб розуміти як розкрутити бізнес.

Тепер потрібно зробити так, щоб магазин меблів, який розкручується, видавався в пошуку якомога вище за усіма ключовими словами, що нас цікавлять.

Ось основні способи бути зверху по обраним ключам:

  1. Скласти список майданчиків, які в ТОП по цікавому ключу і розмістити там про себе рекламу
  2. Створити сайт і оптимізувати його під ці запити (це називається SEO просування)
  3. Підключити до створеного сайту контекстну рекламу (платний пошук)
  4. Просуватися за допомогою ютуба
  5. Запустити крауд-маркетинг
  6. Зайнятися SMM просуванням (розкрутка в соціальних мережах)
  7. Додавання на Гугл карту і просування аккаунту Гугл Мій бізнес

Якщо Ви хочете зрозуміти, як розкрутити бізнес, раджу займатися всім цим в комплексі. Чому так кажу: один з найпотужніших інструментів SEO, почне приносити результат не раніше, ніж через 3 місяці. Чекати такий термін без доходу не завжди представляється можливим. Тому варто одночасно запустити контекстну рекламу, яка, при правильному налаштуванні, буде генерувати замовників на наступний день після запуску. Але давайте про все по порядку. Читати далі

7 перевірених особисто способів, як розкрутити бізнес – меблевий магазин (Частина 1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *