Вивіска на фасад

Якісна вивіска на фасад зможе зробити позитивний вплив на потенційних клієнтів. Грамотно створений рекламний покажчик зможе підняти рейтинг закладу та залучити нових людей. Сьогодні існують великі можливості з виготовлення вивісок. Можна замовити друк продукту на багатьох матеріалах, що дозволить зробити його унікальним і яскравим.

Основними функціями вивіски є:

  • Створити позитивний імідж
  • Інформувати майбутніх клієнтів про місце розташування
  • Відрізняти від конкурентів
  • Привертати увагу

вивіска на фасад від Арт_Бро Львів

За типом розміщення вивіски можна розділити на інтер’єрні та фасадні. Інтер’єрні використовуються всередині приміщення, наприклад в салонах, магазинах, торгових центрах. Вивіска на фасад часто використовується серед власників офісів, магазинів, салонів, барів, ресторанів та інших підприємств, у яких є центральний вхід. Для фасадних вивісок використовують більш стійкі матеріали, які не піддаються механічним зовнішнім впливам.

Вивіска на фасад. 5 популярних видів зовнішньої реклами

Вивіска на фасад може мати різні види:

  1. Не світлова вивіска. Ціна такої реклами доступна. Вона плоска, з будь яким надрукованим зображенням. Матеріали можуть бути самими різними: акрил, ПВХ, пінопласт, композит, метал, оргскло. Також не світлова вивіска може бути виконана у вигляді окремих накладних елементів як об’ємних так і плоских.
  2. Світлова вивіска. Може мати внутрішню і контражурну підсвітку. Матеріалами можуть служити: акрил, оракал, ПВХ, композит, метал.

2.1. Об’ємні літери. Можуть бути світловими і не світловими.

2.2. Лайтбокси (світлові короби). Реклама з внутрішньою підсвіткою. Для світлових елементів використовують: світлові модулі, світлодіоди.

3. Панель кронштейн (Касетон). Такий тип вивіски також називається торцевик, оскільки вішається перпендикулярно до стіни.

4. Неонова вивіска. Створюється з неонових трубок. Має досить велику ціну, але є потужним рекламним продуктом. Має свої нюанси, оскільки потребує додаткового захисту.

5. Псевдо неон. Добре підходить для зовнішнього оздоблення та написання назви, коли по дизайнерському проекту необхідно використати неон.

Крім цього існують банера, таблички та та багато іншого. Які зможуть створити неповторний стиль. За допомогою простих, дешевих матеріалів можна створити цікаві та стильні елементи оздоблення інтер’єру та екстер’єру. Найпопулярнішими є банерні вивіски. Вони недорогі, можуть бути різних розмірів.

Якщо Вам необхідна вивіска на фасад в місті Львів та інших регіонах, зверніться в Арт_Бро. Ми спеціалізуємося на широкоформатному друці і відмінно розбираємося в тонкощах виготовлення різних видів вивісок. Індивідуальний підхід до кожного замовника і професійна команда дає можливість створити унікальну рекламу.

Вивіска на фасад

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *