Що таке типи відповідностей ключових слів і для чого вони потрібні

Типи відповідностей допомагають налаштувати запити в Google за якими буде показуватися реклама. Ця установка зможе визначити, наскільки близько ключове слово має відповідати пошуковому запиту, щоб оголошення було показано вище. До ключових слів призначають типи відповідностей, які визначать, по яких запитах слід відображати рекламу.

Для того, щоб реклама приводила на сайт велику кількість людей, необхідно не тільки підібрати потрібні ключові слова, але і правильно їх використовувати.

Які типи відповідностей бувають і як вони працюють в Google рекламі

Для якісної та ефективної роботи з ключовими словами, потрібно вміти використовувати різні типи відповідностей:

типи відповідностей ключових слів - Арт_Бро

  • Широка відповідність. Цей тип дозволяє значно збільшити цільову аудиторію клієнта. Застосовуючи цей тип, реклама показується по всіх пошукових запитах, які мають відношення до ключового слова.
  • Модифікатор широкої відповідності. Даний тип дає можливість контролю слів, які будуть в пошукових запитах. Слова можуть бути в різних словоформах і з помилками, а їх порядок значення немає.
  • Фразова відповідність. Оголошення з’являються в результатах пошуку за запитами, що містять словосполучення в точності, що збігаються з ключовим словом, або його близький варіант. Також можливі додаткові слова. Виключаються покази з синонімами і релевантними словами.
  • Точна відповідність. Зможе зосередити зусилля на конкретній групі користувачів. Даний тип виключить показ реклами при наявності в пошуковому запиті синонімів, релевантних і додаткових слів. Показ буде по заданому ключу і його словоформі.

Мінус-слова. Налаштування виключень – один з головних принципів ефективного орієнтування. При наявності мінус-слів в пошуковому запиті потрібне оголошення не відображатиметься. Для цього в Google рекламі необхідно вибрати необхідний тип відповідності для мінус-слів.

Команді Арт_Бро довіряють просунуті компанії України

Нам довіряють, тому що команда має відмінну репутацію і працює тільки на максимально ефективний результат. Арт_Бро зможе привести велику кількість потенційних клієнтів на Ваш сайт! Ми зможемо підібрати необхідні ключові слова і призначити до них типи відповідностей для Вашого бізнесу. Довіряйте просування свого бізнесу тільки професіоналам. 

Що таке типи відповідностей ключових слів і для чого вони потрібні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *