Ідеальний логотип. 5 підказок для його створення

Ідеальний логотип виділяє компанію серед інших, та дозволяє зразу її впізнавати. Його розробка – це суттєвий крок до успіху бізнесу. Дизайн студія Арт_Бро Львів має великий досвід у створенні креативних та унікальних логотипів, які залишаються у пам’яті, та дійсно працюють. 

5 підказок для створення ідеального логотипу

Ідеальний логотип від Арт_Бро. Основні принципи створення логотипу нашими фахівцями

Чим керується наша команда, створюючи ідеальний логотип? Перш за все, будь – яке замовлення ми починаємо з бесіди та обговорення з нашим замовником. Потрібно якомога краще зрозуміти потреби бізнесу та цільову аудиторію. 

Також важливим моментом є створення ескізів. Це один з важливіших моментів у даній роботі. Їх може бути декілька для того, щоб замовник мав змогу вибрати, який найбільше йому подобається. 

ідеальний логотип - Арт_Бро

При створенні ідеального логотипу потрібно дотримуватися основних правил пропорцій. Логотипи відомих брендів, які здаються досить простими, є результатом точного розрахунку. Такий продукт краще сприймається та не викликає негативних відчуттів. Його легше розмістити в рамки інших дизайнів, на сайті, на брендових товарах, для інтернет-магазину, рекламних матеріалах.

5 підказок, які зроблять Ваш логотип ідеальним

  1. Логотип повинен бути простим для читання. Ідеальні логотипи досить прості. Ми уникаємо використання кричущих елементів, які можуть ускладнювати їх сприйняття. Надмірно прикрашені можуть негативно впливати та відштовхувати.
  2. Класичний логотип краще, ніж модний. Чому? Звісно, існують певні модні тренди, які використовуються для розробки логотипу. Але зловживання ними, може призвести до того, що він буде виглядати загально та швидко застаріє.
  3. Вибір кольорів. Один з найважливіших моментів є вибір кольорів. Колір, має не лише привертати увагу, але і передавати значення. Замовнику зможуть запропонувати декілька варіантів кольорових рішень для ідеального логотипу.
  4. Шрифт та значення. Брендінг – є важливою частиною будь-якого бізнесу. Він покращує розпізнавання товару, встановлює довіру до нього, представляє компанію на ринку. Саме тому краще використати більше креативності та попрацювати над дизайном тексту.
  5. Де буде використовуватись логотип. Насамперед потрібно визначити, де буде використовуватись логотип. Необхідно проаналізувати, як він буде виглядати у друкованому вигляді, а також, яким він буде у різних розмірах та формах.

Якісний логотип зможе не тільки чітко описати назву Вашої компанії, але й викликати довіру клієнтів, збільшити популярність послуг чи товарів. Бренд має багато складових, але найчастіше клієнти бачать саме логотип компанії. Саме тому потрібно впевнитися, що він виглядає на всі 100. Дизайн студія Арт_Бро зробить Ваш бренд впізнаваним, завдяки унікальному логотипу!

5 підказок для створення ідеального логотипу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *