Реєстрація торгової марки

реєстрація торгової марки - Арт_Бро

Потрібна реєстрація торгової марки? Рекламна компанія “Арт_Бро” виконає весь процес, починаючи заповненням анкети і закінчуючи отриманням документів. Ми чітко розуміємо, що реєстрація вимагає постійного контролю, тому виділяємо для кожної заявки окремого менеджера. Він буде контролювати патентування до моменту отримання свідоцтва про реєстрацію.

 

Замовити реєстрацію торгової марки

 

Що таке реєстрація торгової марки?

Реєстрація торгової марки (trademark, ТМ) це закріплення права на використання ТМ тільки її власником. Захист торгового знака від використання недобросовісними конкурентами.

Торгова марка – потужний інструмент маркетингу. Вона міцно асоціюється з конкретною компанією, товарами або послугами. Для клієнтів, значок ® біля логотипу компанії, свідчення високої якості. Це підвищує імідж фірми і довіру до бізнесу.

ТМ робить товар унікальним і дозволяє побачити його на полицях серед товарів різних виробників.

Позначення ТМ:

  • словесні знаки (літери, цифри, слова, словосполучення);
  • образотворчі, графічні елементи;
  • комбіновані знаки (словесні і графічні).

З розвитком технічних можливостей з’явилися тривимірні, звукові торговельні знаки.

Етапи реєстрації ТМ

  1. Заповнюється анкета, в якій зазначаються: П.І.Б., поштову адресу – для фізичних осіб; Найменування, код ОКПО, юридична адреса – для підприємств; Найдетальніша інформація про торгову марку (макет, словесний опис, колір); Класи, за якими заявка буде подаватися в Укрпатент.
  1. За бажанням клієнта проводиться попередня перевірка ТМ. Вона полягає в перевірці вашого знака на унікальність і виключає отримання відмови на реєстрацію, через збіг з уже існуючими в обраних класах.
  2. Вибираються терміни реєстрації. Звичайна реєстрація триває 12-18 місяців. Можлива і прискорена реєстрація 6-8 місяців.торгова марка - Арт_Бро

Переваги володіння торговою маркою

Початок реєстрації закріплює ваше право власності на знак. Значок ™, поруч з логотипом, значить, що знак знаходиться на реєстрації. Ціна реєстрації залежить від кількості класів, типу ТМ, наявності кольору, термінів реєстрації, розміру державного мита.

Крім того, реєстрація торгової марки дає ряд додаткових відчутних переваг:

  • По-перше, ви маєте виключне право на використання торгового знака.
  • По-друге, ТМ як об’єкт власності, може бути капіталом, що приносить прибуток, послужити внеском до статутного фонду.
  • По-третє – вона дозволяє отримати домен в зоні UA.
  • По-четверте – вона полегшує отримання дозвільної документації на розміщення зовнішньої реклами.

Ще думаєте чи замовляти реєстрацію ТМ? Тоді телефонуйте за номером і ми Вас БЕЗКОШТОВНО проконсультуємо: +38 098 590 26 16

Замовити реєстрацію торгової марки