Як узгодити вивіску у Львові?

узгодити вивіску - Арт_Бро

Хочете, щоб про ваші послуги знали? Значить потрібно створити і узгодити вивіску. З питанням зовнішньої реклами у місті Львів все не так просто. Існує маса юридичних і організаційних моментів. Каменем спотикання може стати і питання розробки дизайну. Власникам бізнесу треба постаратися отримати дозвіл на розміщення інформації про себе на фасадах будівель. Ми створили цей матеріал, щоб допомогти зрозуміти основні нюанси цієї теми.

З чого почати, щоб узгодити вивіску?

Щоб назва вашої марки, бренду або бізнесу легально красувалась на фасадній стороні будівель, потрібно отримати дозвіл влади. Для цього необхідно звернутися в управління архітектури, а якщо мова йде про історичний центр – і в управління охорони історичного середовища. Щоб уникнути проблем, варто розробляти зовнішній вигляд проекту так, щоб він вписувався в загальну панораму: цуратися кричущих квітів, вульгарних назв. На території Старого Міста краще віддати перевагу строгим тонам і натуральним матеріалам.

Важливою вимогою, щоб узгодити вивіску, є параметри її розміщення. При роботі з касетонами, мінімальний поріг висоти 2,5 метра, відповідно до рівня іншої реклами по всій довжині вулиці. Конструкція касетонів може виступати від стіни всього на 100 см, а конструкція звичайної вивіски на 6 см. Ухвалення рішення залишається за комісією Дозвільного центру управління архітектури міської ради, протягом 10-30 днів з моменту подачі документів. На її засіданні краще бути присутнім.

Проект повинен містити:

  • найменування підприємства або торгової марки;
  • фото фасаду;
  • ескіз;
  • інформацію про матеріали;
  • приклад шрифту;
  • повну інформацію про розробника та його контакти.

Ми вирішуємо складні завдання легко!

В силу кваліфікації і досвіду, ми без проблем можемо провести узгодження зовнішньої реклами. Рекламне агентство «Арт_Бро» “дружить” з усіма юридичними і технічними нюансами.

Вивіска – обличчя вашого бізнесу, вона створює перше враження і впливає на репутацію. Наша креативна команда потурбується не тільки про питання проходження комісії, а й про якість дизайну. Побережіть свій час і довіртеся професіоналам. Виготовляємо вивіски з нестандартних матеріалів.

Ми знаємо, як оформити паспорт вивіски швидко і успішно!

Як узгодити вивіску у Львові?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *