Правила розміщення вивіски

Правила розміщення вивіски - Арт_Бро

Щоб отримати дозвіл на рекламу та встановити її, треба виконувати правила розміщення вивіски. Їх зміною та регулюванням займається Львівська Міська Рада на чолі з відділом містобудування та охорони середовища. В проекті, затвердженому цими ж органами, чітко розписані кордони зони Центру та вказані норми. Документом, що робить ці конструкції легальними, є отриманий паспорт вивіски або дозвіл на рекламу. Там конкретно зазначено місце, яке виділено під рекламну площу. Не можна встановлювати рекламу незаконно.

Які правила розміщення вивіски треба знати?

Щоб отримати дозвіл від влади, треба розробили проект, що включатиме в себе заяву, ескіз, макет шрифтів, інформацію про кріплення, згоду співвласників та фото фасаду, де буде розміщено майбутню табличку. На території історичної зони заборонено встановлювати вивіски близько до меморіальних позначок та пам’яток, мінімальна відстань — 10 метрів. Якщо мова йде про лицьову частину будови, вона не має бути перенасиченою такими матеріалами.

Майстер, що створює ескіз, повинен врахувати такі вимоги:

  • Розміщення на рівня першого поверху, але не нижче двох з половиною метрів;
  • Прапорці повинні мати відстань від будови до одного метру;
  • Не варто перенасичувати макет яскравими кольорами, перевагу отримують пастельні тони та натуральні матеріали;
  • Правила розміщення вивіски включають вимогу, щодо кріплень: жодне з них не повинно пошкоджувати будівлю, створювати вібрації та шум.
  • Заборонено прикривати естетичні елементи декору, балкони та колони.
  • При розробці дизайну варто орієнтуватися на вивіски, що вже є на споруді.

Реклама або вивіска, повинна не тільки відповідати цим жорстким рамкам, але і правильно впливати на споживачів: звертати на себе увагу, запам’ятовуватися, створювати імідж та асоціацію з брендом. Якщо макети розроблені правильно, людина повинна зацікавитись вашими послугами або товаром, який ви пропонуєте.

Ми знайдемо підхід

Компанія “Арт_Бро” знає, який вплив на потенційного покупця мають рекламні матеріали та успішно цим користується. Ми комплексно враховуємо психологію маркетингу, побажання замовника та юридичні тонкощі.

Якщо ви звернетесь до нас, то зможете отримати не просто табличку з назвою, а цілий проект, розроблений командою досвідчених спеціалістів. Цим самим, ми гарантуємо позитивний результат нашої співпраці.

Ми працюємо у місті Львів.

Ваше бачення та наша професійність найкоротший шлях до успіху!

Правила розміщення вивіски

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *