Погодження зовнішньої реклами

Вивіски незамінний помічник всіх видів комерційної діяльності. Львівська міська рада ввела жорсткі вимоги щодо погодження зовнішньої реклами. Найпопулярніші причини відмови стосуються перенасиченості фасаду будови та дисонансу з культурним середовищем. Питання доцільності та відповідності умовам вирішуватиме комісія на нараді. Але погодити проект своєї конструкції все ж можливо. Якщо грамотно підійти до вирішення цієї проблеми і врахувати всі правила розміщення.

Погодження зовнішньої реклами: всі за та проти

Погодження зовнішньої реклами - Арт_Бро

Згідно закону, рішення ви повинні отримати за тридцять днів, але вирішення всіх формальностей може зайняти до 3-4 місяців. Це пов’язано з тим, що крім ЛМР просити дозволу доведеться у Автоінспекції, управління архітектури, та управління охорони культурного середовища. До останніх варто звертатися, якщо встановлення конструкції планується в межах історичної частини міста. Кожна організація має свою завантаженість та графік роботи. Паспорт вивіски повинен надати таку інформацію:

  • Копію свідоцтва про підприємницьку діяльність;
  • Проект, що чітко опише, якою буде зовнішня реклама;
  • Документ про право користування приміщенням;
  • Заяву.

Для початку, пакет документів на погодження зовнішньої реклами треба подати до будьякого Центру адміністративних послуг. Робочий орган повинен протягом робочого тижня надати дозвіл (пріоритет) або відмову і передати проект на погодження управління архітектури та охорони історичних  пам’яток , а потім на засідання виконавчої комісії. Якщо протягом 32 днів відповіді підприємець не отримав, то це можна вважати автоматичним позитивним рішенням.

Ми вирішимо складні питання за вас

Рекламне агентство Арт_Бро може провести процедуру від початку і до кінця. Наша команда створить ескіз та  вирішить бюрократичні питання. Ми розуміємося на маркетингових та юридичних тонкощах. Спільними зусиллями ми стовідсотково отримаємо дозвіл на рекламу. Звертайтесь по допомогу до професіоналів своєї справи.

Виконуючи свою роботу, наші співробітники піклуються про свою репутацію та бережуть дорогоцінний час клієнтів. Ми орієнтуватимемось на вашу думку та стиль. Врахуємо питання моди, актуальності та доцільності дизайну до виду діяльності.

Приймаємо замовлення у місті Львів та по всій області. Телефонуйте за номерами вказаними на сайті!

Погодження зовнішньої реклами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *