Чи працюєте по всій Україні?

Готову продукцію надсилаємо транспортними компаніями в будь – яку точку України, а також закордон. В межах західної України можемо здійснити монтаж.

Яка гарантія на вивіску?

Гарантія на вивіску – 1 рік, при умові, що монтаж здійснюють наші майстри. Гарантія не розповсюджується на пошкодження, що відбулись у результаті фізичної взаємодії (впало дерево, перепад напруги, хтось пошкодив, відбувався демонтаж власними силами, тощо).

Скільки часу виготовляється вивіска?

Орієнтовний термін виготовлення – до 10 робочих днів. Більш точно вказати терміни зможемо по факту звернення, коли ознайомимось з технічним завданням. 

Виготовляєте паспорт вивіски?

Так. Паспорти, що виготовляє “Арт_Бро” дуже любить міська рада, бо вони виконані по усім їхнім вимогам та з дотриманням норм:)

Чи робите макет-візуалізацію?

Так, звичайно! Ми розробимо макет вивіски та накладемо його на фотографію фасаду, щоб ви змогли уявити як то все буде виглядати. 

Яка ціна вивіски на магазин?

Вартість виготовлення залежить від типу вивіски, її розміру, кількості елементів, типу підсвітки та способу монтажу. Пропонуємо скористатися калькулятором підрахунку ціни, що знаходиться тут. 

Розробляєте дизайн вивісок?

Так. Дизайн вивіски є безкоштовним для всіх клієнтів “Арт_Бро”. Наші дизайнери розроблять макет та візуалізують його на фотографії закладу, щоб ви могли уявити як буде виглядати готовий продукт!

Чи робите документи на вивіски?

Так. Ми розробимо для вас макет, який відповідає нормам Львівської міської ради, підготуємо паспорт, підкажемо який пакет документів необхідно зібрати та пройдемо комісію. Простіше кажучи – пройдемо процедуру під ключ!