Яка ціна на логотип?

Вартість розробки лого – від 2500 грн. Логотипи високої складності оцінюються індивідуально

В якому форматі буде мій логотип?

Готовий логотип надсилаємо замовнику в п’яти форматах – .cdr,  .eps,  .pdf,  .png,  .jpeg. Ці формати підходять для використання в поліграфії, виготовленні вивісок, використання на сайтах, друку та вишивці на одязі та сувенірній продукції. За вимогою, можливе збереження макету і в

Що потрібно для розробки логотипу?

Для того, щоб розробити лого, нам потрібна назва Вашої компанії та сфера її діяльності. Також, Ви можете озвучити індивідуальні побажання відносно зображення та кольорів, які б Ви хотіли бачити у логотипі та надати приклади тих варіантів, які подобаються.

Який термін створення логотипу?

Зазвичай, процес створення лого займає 1-2 тижні. На протязі 2х робочих днів ми розробляємо графічну форму. Після затвердження її остаточного варіанту, опрацьовуємо кольори.

Як виглядає процес створення логотипу?

Спочатку ми розробляємо кілька варіантів логотипів в чорно-білих кольорах. Це називається “графічна форма”. Клієнт обирає серед цих варіантів той, який йому найбільше подобається. Далі ми допрацьовуємо цей варіант – комбінуємо, вносимо поправки за побажаннями замовника, та проробляємо варіанти кольору.

Скільки коштує замовити логотип?

Вартість розробки лого залежить від його складності. Прості логотипи, які не містять деталізованих об’єктів (детально промальовані люди, тварини, техніка, архітектура) коштують 3500 грн. Ціна розробки складних логотипів прораховується індивідуально, відносто складності технічного завдання.