Хатня робітниця, як основа тайм менеджменту

поради Анастасії Коробової

За 10 хвилин до кінця робочого дня, почала писати статтю про те, як ми з Наталкою відкривали Арт_бро. Те що встигла написати, зберегла в чернетки та вирішила дописати дома, але коли переступили поріг зрозуміла, що мушу розказати щось інше… Так от, коли я переступила поріг рідного дому я побачила чистоту, приготовлену їжу, викинуте сміття. І в той момент в думках подякувала за це 2-ом людям – моїй рідній неньці та бізнес консультанту Людмилі Калабусі.

При чому тут Людмила Калабуха

Приблизно 2 місяці назад Людмила виставила у Фейсбуці пост про те, як добре мати хатню домробітницю. Вона розказала, що навіть коли мала з чоловіком скрутні часи і була змушена врізати власний бюджет, питання про звільнення прибиральниці навіть не стояло на порядку денному. Коли я це прочитала, то зрозуміла – нехай я не мільйонер і не маю можливості найняти прибиральницю на весь день, але можу собі це дозволити хоча би 2 рази на тиждень.

Подяка матусі за допомогу

хатня робітницяМоя матір працює Інтернет маркетологом. В неї зламався комп’ютер і якусь там важливу деталь замовили з Китаю. Приблизний термін доставки – 1,5 місяці. Мама довго не думаючи – влаштувалася до знайомої на цей час покоївкою. Для тих, хто не розуміє що таке робота покоївкою збоку наглядна картинка.

Коли я дізналась як матері тяжко працювати з надскладним графіком, то одразу згадала про пост Калабухи. Зателефонувала мамі та запропонувала звільнитися та приходити до мене додому 2 рази на тиждень, щоб допомогти по господарству. Сьогодні  чітко зрозуміла, що це було одне з найкращих рішень в моєму житті. Тепер вона допомагає мені та працює над своїм основним проектом – Інтернет маркетингом. 

Переваги хатньої робітниці в моєму випадку

  • Щовечора я приходжу в чисту квартиру
  • Мені не потрібно щовечора стояти біля плити, адже 2 рази на тиждень готується їжа
  • Тепер замість того, щоб витрачати свій час на хатні справи та змученою лягати спати я маю можливість гуляти з донечкою, якісніше роботи з нею уроки, приділяти більше часу чоловікові, читати книги та дивитись цікаві фільми

Якщо Ви ще досі вагаєтесь чи варто витрачати гроші на прибиральницю – НАВІТЬ НЕ ОБМІРКОВУЙТЕ ЦЕ! Вона звільнить Вас від рабства, а Ваша половинка буде насолоджуватися поруч з живою та доглянутою Людиною. Ну і на останок – можливо хтось досі не зрозумів до чого тут тайм менеджмент? Читайте про це в наступній статті, посилання на яку вже з’явиться згодом.

Хатня робітниця, як основа тайм менеджменту
Позначено на:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *