Банер на День народження

Хочете зробити свято незабутнім? Замовте банер на День Народження! Він додасть барвистості і атмосферності будь-якому Дню народженню. Наш дизайнер створить креативний і цікавий макет, підкаже відповідну палітру і вибере шрифти. Ми зробимо зі звичайного банера справжню фотозону! Ви можете замовити в “Арт_Бро” спеціальні кріплення, які дозволять встановити банер в будь-якому зручному місці.

Замовити банер!

банер на День Народження - Арт_Бро"

Банер на День Народження і інші ідеї до свята

Найчастіше, всі хочуть яскравих і незабутніх вражень. Ця традиція родом з далекого дитинства, коли до іменин рахувалися дні в календарі. Такі ж неповторні спогади хочеться відродити або подарувати своїм дітям і близьким. Ось кілька порад, які допоможуть в організації:

  • Визначтеся з місцем святкування. Якщо взимку найбільш часто вибирають свій будинок або ресторан, то літо дозволяє відзначити дату на природі, організувати пікнік, поїхати на дачу або пляж, влаштувати все на відкритому майданчику.
  • Розберіться з кількістю гостей.
  • Продумайте концепцію меню. Воно часто залежить від місця (мангал, фуршетна вечірка, солодкий стіл або повноцінний банкет).
  • Наповніть свято розвагами. Якщо є можливість замовити тамаду або аніматора скористайтеся цим. Якщо все організовується самостійно, заздалегідь продумайте сценарій, можна включити туди активні ігри, конкурси, танці або влаштувати костюмовану вечірку.
  • Подбайте про призи для гостей. Всі люблять подарунки, і буде непогано, якщо у кожного запрошеного залишиться приємна дрібниця в пам’ять про ваше свято.
  • Не забудьте про послуги фотографа, щоб відобразити щасливі моменти.
  • Подумайте про декорації. Замовте банер на День Народження, торт, гелієві кульки, гірлянди, паперові кулі і ліхтарики, запрошення. Найкрутіше, оформити все в одному стилі і палітрі.

Ми допоможемо зробити ваше свято незабутнім!

“Арт_Бро” пропонує створення унікальних банерів для фотозони, ціна яких доступна кожному. Ще, ми допоможемо в розробці індивідуальних запрошень. Досвідчені дизайнери зроблять все оперативно і ексклюзивно, а оренда обладнання під банер, в місті Львів, дозволить ще більше заощадити. Приходьте до нас за незабутньою атмосферою вашого свята! У нас доступні ціни та якісна продукція. Працюємо у м. Львів та по всій Україні.

Замовити банер!