вивіски Арт_бро

Вивіски для магазину, аптеки та інших закладів від компанії Арт_бро! Пропонуємо дизайн та виготовлення якісних рекламних вивісок. Готові вироби монтуємо по місцю та надсилаємо по Україні та Європі. Надаємо гарантію на свою роботу.

Замовлення вивіски – важливий процес у розвитку бізнесу

Перше на що звертають увагу коли бачать людину – це її одяг. Керуючись цією перевіреною часом істиною, можна з впевненістю сказати – вивіски це одяг закладу. Від того, на скільки вони цікаві та гарні, залежить перше враження про компанію. Ті люди, які це розуміють, замовляють цікаві та неповторні вивіски для своїх закладів. Ті люди, які цього не розуміють – в кращому випадку не мають вивісок взагалі, в гіршому – створюють щось таке, від чого іноді стає просто лячно. От згадайте “вивіски”, які прикрашають деякі офіси фірм, що пропонують гроші в кредит. Майже у центральній частині Львова, висить вивіска, виготовлена з картонної коробки, а до неї скотчем примотані листки з чорно-білим надписом – кредити, гроші всім, гроші без застави і т.п. Погодьтеся, така реклама не викличе довіри, а лише притягне до себе бюро з перевірки законності розміщення вивісок на фасадах історичних будівель…

Як і де правильно замовляти вивіски

Перед тим, як уявити в своїй голові неймовірний дизайн виробу, який перевершить за своєї величчю вивіски конкурентів, потрібно відповісти на декілька запитань:

  1. В якій частині міста буде заходитися вивіска
  2. На якому типі будівлі вона буде розміщена
  3. З якого матеріалу вона буде виготовлена
  4. До чого вона буде кріпитися
  5. Якого розміру вона має бути

Якщо не мати відповіді хоч на одне з цих питань, можна залишитись з вивіскою, яку буде неможливо монтувати. Від того, в якій частині міста і на якому типі будівлі має вона розміщатися, залежатиме складність отримання дозволу від міської ради. Слід завжди пам’ятати, що приміщення належить Вам, а фасад зажди є власністю міста. Для того, щоб вивіска була погоджена, потрібно виготовляти її за вимогами регулювальних органів. Відповіді на останні 3 питання дозволять зрозуміти технологічні вимоги, від яких залежатиме надійність кріплення та самої конструкції. 

Студія дизайну та реклами Арт_бро пропонує комплексну послугу з виготовлення вивіски. У нас Ви можете замовити авторський дизайн виробу, виготовлення на сучасному обладнанні, доставку виробу по території України, монтаж вивіски з подальшим сервісним обслуговуванням. Якщо Вас цікавить якість за доступною ціною, ми із задоволенням виконаємо Ваше замовлення! Звертайтесь: +380936570363, +380985902616